Skip to content

تشک رویال

royalmat.ir
تاسیس : 1372
مجموعه تشک رویال با به کار گیری نیرو های متخصص شروع به کار نمود و توانست محصولات اولیه خود را وارد بازار نموده با پیشرفت صنعت خوشخواب در کشور و بروز شدن دستگاه آلات و تجهیزات مجموعه رویال نیز با بکار گیری فناوری روزدنیاو متخصصین و دستگاه آلات بروز دنیا و حدود دو دهه تجربه سهم شایسته ای در صنعت خوشخواب کشور دارد خدمات و پشتیبانی کامل از محصولات وظیفه مجموعه رویال بوده و حق مسلم شما مشتریان نیک اندیش می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برندهای تشک

تشک داتیس

datismattress.com
داتیس یکی از برندهای تشک ایرانی‌ است که مأموریتش را بالابردن کیفیت زندگی می‌داند و بر کیفیت تأکید می‌کند. در سایت رسمی این برند، توضیح کاملی درمورد ویژگی‌های هر محصول می‌بینید که کار انتخاب را ساده‌تر می‌کند. همچنین، این برند دارای تیم پشتیبانی و مشاوره قوی‌ای هم هست. بعد از خرید هم می‌توانید روی سایت این شرکت، گارانتی تشک را ثبت کنید. تشک‌های این شرکت بسته به مدل‌شان بین ۲ تا ۱۸ سال گارانتی می‌شوند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

تشک خوشخواب

khoshkhab.com
تاسیس : 1338
کارخانه ای با همت و پشتکار مدیریت این مجموعه در محل فعلی دفتر شرکت واقع در خیابان جمهوری تهران تاسیس شد.در سال 1346 با گسترش سیستم تولید تشک و میزان تقاضای مشتریان، کارخانه ای به وسعت 18000 متر مربع واقع در خیابان ریاحی روبروی پل فرودگاه احداث گردید. استقبال روزافزون خرید تشک خوشخواب، مدیریت مجموعه را بر آن داشت تا با افتتاح و گسترش کیفی و کمی تولید تشک و تجهیز مجموعه با ماشین آلات روز اروپا در مساحتی بالغ بر 25000 متر مربع سالن واقع در شهر صنعتی البرز به ارائه کیفیت مطلوب تولید بپردازد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

تشک ویستر

vistar-co.com
تاسیس : 1385
شرکت تولیدی و صنعتی ویستر یکی از زیر مجموعه های گروه بزرگ سرمایه گذاری تات می باشد که در بخشهای مختلف صنعتی، بازرگانی و تولیدی به موفقیت های چشم گیری دست یافته است. این شرکت در شهر صنعتی البرز قزوین به مساحت تقریبی ٢٠٠٠٠ متر مربع و به ظرفیت تولیدی بالغ بر ١٢٠٠ تخته تشک، ٢٠٠٠ عدد بالش، ١٥٠٠ عدد ملحفه و ٢٠٠٠ عدد لحاف در یک شیفت کاری تاسیس گردید. طراحی کارخانه به صورت تمام اتوماسیون می باشد و سعی شده است با خرید تجهیزات و ماشین آلات مدرن از کشورهای مطرح در این صنعت در تولید محصولات با کیفیت پیشگام باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای تشک

لطفا به انتخاب بهترین برند تشک کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

پشتیبانی و گارانتی

در دسترس بودن