Skip to content

کارخانه آجرنسوز دیرگداز اراک

dirgodaz.com
تاسیس : 1370
کارخانه تولید آجر نسوز نما دیرگداز اراک به ظرفیت تولید 18000 تن انواع فرآورده هاي نسوز شامل آجر نسوز صنعتي، آجر نسوز شاموتي، آجر نسوز دکوراتیو و تزئيني، آجر نسوز رستیک، آجر نسوز کرافیستون، آجر نسوز پلاک جهت اجرای نماهاي ماندگار ، آجر نسوز لعابدار جهت اجرا و بازسازی بناهای باستانی و نماهای سنتی و آجر نسوز کف و با هدف تأمين نيازهاي روز افزون كشور به این محصول ارزشمند راه اندازي و مورد بهره برداري قرار گرفت.در بین تولیدکنندگان آجرنسوز برای نمای ساختمان ازلحاظ قدمت آجرنسوز دیرگداز اراک قدیمی ترین کارخانه های آجر میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
santoori12
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۶:۲۵ ب.ظ

ظرفیتشون رو افزایش دادن ریتینو

کارخانه های آجرسازی

کارخانه آجرنسوز آذرخش قم

azarakhsh.ir
تاسیس : 1376
گـروه بیـن المللـی کارخانجـات آجرنسـوز نما آذرخش بـا اسـتفاده از مرغوب ترین مـواد اولیـه موجـود در کشـور، برای تامین نیازهـای روز افـزون صنعـت سـاختمان بـه انـواع فرآورده های نسـوز و با هدف ایجاد درآمدهای ارزی پایدار برای کشور، در سـال 1376 واحد شـماره یک خـود را بـا ظرفیـت سـالانه 15٫000 تـن انـواع مـواد نسـوز و آجـر نمـای نسـوز در شـهرک صنعتـی شـکوهیه تاسیس نمود. واحد شـماره دو این شرکت در سـال 1382 بـا پیشرفته ترین ماشـین آلات روز دنیـا بـا ظرفیـت سـالانه 18٫000 تـن تولید انـواع آجرهـای نسـوز نما سـاختمان در شـهرک صنعتـی محمودآبـاد قـم تاسیس گردید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کارخانه آجرنسوز نماچین

namachin.ir
تاسیس : 1370
کارخانه آجر نماچین به عنوان یکی از سرآمد ترین شرکت ها، در عرصه تولید انواع محصولات و مصالح ساختمانی فعالیت خود را آغاز نموده است. حضور قدرتمندانه آجر نماچین، با به کارگیری بهترین و با کیفیت‌ترین دستگاه ها و تجهیزات به روز، و با بهره مندی از کادر فنی متخصص و پشتوانه 50 سال تجربه در تولید آجر، با استقبال چشمگیر مشتریان روبه رو گردید؛ و همین امر سبب موفقیت آجر نماچین در برآورده ساختن نیازهای مشتریان در صنعت ساختمان سازی گردیده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کارخانه آجرنسوز کهن سرام

kohanceram.com
تاسیس : 1376
کارخانه آجرنسوز کهن فعالیت خود را به عنوان اولین تولیدکننده آجرنسوز در تهران آغاز کرد و امروز ازلحاظ رنگ بندی و سایزهای مختلف با 100 نوع آجرنسوز در سبد کالایی در بازار آجرنسوز برای نمای های ساختمان فعالیت می نماید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
saman.ghod
اضافه شده از طریق دی ۲۶, ۱۳۹۹ at ۱۲:۳۸ ب.ظ

از قدیمی ترین متنوع ترین آجرای بازارو داره این شرکت

کارخانه آجرنسوز سهند

www.sahand-co.com
تاسیس : 1369
کارخانه آجرنسوز سهند اولین مبتکر آجرنسوزهای رنگارنگ در کشور است که فعالیت خود را در شهرستان ورامین آغاز به کارکرد. با خرید انواع خاک های نسوز از بهترین و مرغوب ترین معادن کشور موفق به تولید آجر در رنگها و طرح های متنوع مانند سمیرم (قرمز) , شاموتی (زرد و پرتقالی ) , مشکی , قهوه ای , طوسی , سفید , کرم , نسکافه ای و رستیک شد و امروز انواع آجرنسوز باگستردگی رنگ های فراوان در بازار برای نماهای ساختمانی تولید می کند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
santoori12
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۶:۲۶ ب.ظ

سهند ورامین یدونم تو تبریز داریم

نظرسنجی کارخانه های آجرسازی

لطفا به انتخاب بهترین کارخانه آجرسازی کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

در دسترس بودن محصولات

استحکام و تنوع در ابعاد محصولات