Skip to content

پت شاپ ژیوان

zivanpet.com
آدرس : خیابان ولی عصر، بالاتر از خیابان شهید بهشتی، پلاک ۲۰۹۵
پت شاپ ژیوان به عنوان بزرگترین فروشگاه لوازم و غذای حیوانات و سرویس هایی مانند آرایشگاه حیوانات در تهران، با همفکری و کارشناسی اولیه تیمی باتجربه و دوستدار محیط زیست و حیوانات، در سال 1392 اولین شعبه خود در خیابان ولیعصر تهران را تاسیس و شعبات دیگر را برای دسترسی راحت و رضایت مشتریان به مجموعه خود اضافه و در حال گسترش آن می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

پت شاپ های تهران

پت شاپ لولاک

shop.loolak.com
آدرس : خیابان عباسپور شمالی (توانیر شمالی)، پلاک27، واحد 5
پت شاپ آنلاین باران پت فروشگاه غذا و لوازم حیوانات خانگی است و مرجعی برای بررسی، مقایسه و انتخاب کالاهای مورد نیاز برای نگهداری، آسایش و سلامت حیوانات خانگی دوست داشتنی و دلبندمان است. این پت شاپ به تمام مناطق تهران به ویژه شمال تهران از جمله زعفرانیه، تجریش، نیاوران، ولنجک، سعادت آباد جردن، ظفر، میرداماد ارایه خدمت می کند و برای کل کشور نیز ارسال دارد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

پت شاپ رازان

آدرس: تهران – سهروردی جنوبی – ابتدای کوچه نوبخت
پت شاپ رازان هم جز پت شاپ های چند شعبه ای هستش که دو شعبه برای اون معرفی شده اولی در محدوده سهروردی جنوبی و دومی در میدان ونک تهران هستش. مدیریت و نحوه برخورد باحوصله جهت راهنمایی کامل شما، اولین نقطه قوت این پت شاپ معرفی شد و بعد از آن تنوع در محصولات به خصوص در زمینه وسایل سگ و گربه مطرح شد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

پت شاپ بارسین

آدرس: شعریتی کوچه میترا پلاک 2002
بارسین هم در محدوده خیابان شریعتی قرار دارد. ارسال با پیک(هزینه با مشتری) در همان روز و تنوع بالا در محصولات خوراکی به خصوص تشویقی ها از برندهای مختلف گزارش شد. البته محصولات غذایی بارسین فقط مختص به سگ و گربه نمی باشد بلکه اگر از حیوونای خونگی دیگه ای مثل خرگوش نگهداری می کنید انتخاب خوبی برای شماست.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

پت شاپ پتکال

آدرس : خیابان توحید پلاک 1
پت شاپ پتکال در محدوده میرداماد، میدان مادر واقع شده که ساعت کاری آن(تا11شب) و موجودی بالا از نظر انواع برندهای غذاهای خشک مثل رویال کنین، جوسرا، سانابل، مفید، سلبن و … ، آن را مورد تایید خریداران قرار داده است.تنوع سایر محصولات از جمله وسایل بازی و… محدود تر از موارد بالا گزارش شده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی پت شاپ های تهران

لطفا به انتخاب بهترین پت شاپ تهران کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع محصولات

دسترسی آسان به فروشگاه