Skip to content

شرکت معماری آرل

www.arel.ir
تاسیس :1383
شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است. شرکت آرل با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و … ارائه دهد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
santoori12
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۶:۲۱ ب.ظ

آرلللللللل

shila
اضافه شده از طریق بهمن ۱۸, ۱۳۹۹ at ۴:۲۶ ب.ظ

شرکت خیلی معتبریه

شرکت معماری آرل

شرکت های معماری

فراکارنو

farakarno.com
شرکت معماری فراکارنو با گردآوری متخصصین رشته های مهندسی معماری و مهندسی عمران اقدام به تشکیل گروه معماری کامل و منسجم نموده کلیه خدمات معماری از ابتدای پروژه یعنی درخواست و صدور دستور نقشه تا اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان توسط این گروه مجرب طراحی معماری انجام می پذیرد در زمینه طراحی نقشه معماری تیم فنی گروه معماری با سابقه اجرای پروژه های متعدد اقدام به طراحی معماری می نماید همین طور تیم تخصصی صدور جواز ساختمان و انجام پیگیری های مربوط به اخذ جواز ساختمان از شهرداری مربوطه فعال می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
santoori12
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۶:۲۲ ب.ظ

نمونه کاراشونو خیلی دوست دارم

شرکت معماری فراکارنو

شرکت معماری داخلی زانا

archzana.com
شرکت معماری و دکوراسیون زانا با سه دپارتمان اصلی :معماری ،دکوراسیون داخلی و طراحی شهری با سالها تجربه مشغول به فعالیت می باشد .شرکت زانا به عنوان یک شرکت طراح ومجری بوده و این خود یک ویژگی بسیار مهم می باشد چراکه تمامی مراحل شروع و پایان پروژه از مطالعات ، طراحی و اجرا توسط تیم ها و دپارتمانهای تخصصی زانا انجام می شود. عمده فعالیتهای شرکت در زمینه های :طراحی معماری ویلا و طراحی معماری طراحي ، بازسازی و نوسازی ساختمانها با متد ها ی مختلف،معماری ودکوراسیون داخلی(طراحی و اجرا) فضاهاي تجاري -اداري –درمانی – رستوران و کافه و…طراحی ویلا در سبکهای مختلف و اجرای پروژه بصورت مدیریت پیمان میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

شرکت معماری سینتا

معماری کلیاس کویر

kelyas.com
تاسیس : 1384
هدف” گروه معماری کلیاس کویر” تولید معماری با کیفیت بالا در طراحی و توجه دقیق به جزییات اجرایی و ساخت است . معماری ، هنری اصیل است که رابطه تنگاتنگ با زندگی انسان ها دارد .فرآیند خلق معماری را از شروع شیوه های صحیح برای طراحی تا اطمینان از بالاترین کیفیت ممکن برای محصول معماری گام به گام دنبال میکند . در این مسیرفلسفه این شرکت، بستر اصلی آن چیزی است که انجام می دهند . خدمات گروه معماری کلیاس کویر در 4 بخش ، طراحی معماری ، طراحی داخلی ، طراحی محصول و نظارت مهندسی و مدیریت ساخت و تحویل انجام می پذیرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
santoori12
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۶:۲۲ ب.ظ

با اینکه خیلی با سابقه نیست ولی نمونه کاراشون خوبه

شرکت عمرانی کلیاس کویر

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا

hiradana.com
تاسیس : 1389
این گروه معماری با هدف توسعه ایده های به روز و نوآوری‌هایی در خلق محیط‌های دلنشین برای زندگی ، فضای شما را طراحی معماری کرده و با بهره گیری از اکیپ های اجرایی قدرتمند و کارآزموده و رعايت اصول و استانداردهاى معمارى و مديريت بهينه هزينه براى دست‌يابى به بهترين نتيجه ، اقدام به پیاده سازی کامل پروژه ها می نماید .

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

شرکت عمرانی هیرادانا

نظر سنجی شرکت های معماری

لطفا به انتخاب بهترین شرکت معماری کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت کیفیت به قیمت پروژه ها

کامل بودن نقشه ها و اطلاعات

سلیقه و زیبایی

برندهای خدماتی