Skip to content

ظروف یکبار مصرف عسل پلاست

asalplast.com
تاسیس : 1390
این شرکت با توجه به نیاز روز افزون ظرف یکبارمصرف در بازار قصد دارد با تولید ظروفی بهداشتی و جدید دین خود را هرچند اندک نسبت به جامعه ایرانی ادا نماید. شرکت عسل پلاست در نظر دارد در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده , مشتری مداری و ارائه محصولات با کیفیت و متمایز , با ایجاد کدهای مندرج بر روی محصولات تولیدی در جهت پیگیری مصرف کنندگان محترم گام بردارد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

تولیدکننده های ظروف یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف پریما پلاست

www.primaplasticgroup.com
گروه پریما پلاستیک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف در کشور است، این گروه تولیدی با استفاده از ماشین آلات تمام کره ای و تجهیزات روز دنیا آغاز به فعالیت نموده و در عرصه تولید ظرف یکبار مصرف فعالیت میکند. گروه پریما پلاستیک با استفاده از تجربیات ارزنده خود و تجربه سال ها تولید ظروف یک بار مصرف (با اسامی و برندهای دیگر) به صورت همسو با نیازهای کشور اقدام به تولید محصولات یکبار مصرف پلاستیکی می نماید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

ظروف یکبار مصرف کاسپین پلاست

www.caspianplasticaria.ir
تاسیس : 1386
شرکت صنایع کاسپین پلاستیک آریا فعالیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف از سال 1386 در فضایی بالغ بر 15000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی نظر آباد استان البرز آغاز نمود و در حال حاضر به عنوان یکی از اعضای انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف در راستای فرهنگ سازی استفاده صحیح از ظروف یکبار مصرف فعال است.شرکت صنایع کاسپین پلاستیک آریا از همان ابتدا با دستور کار قرار دادن ساخت سالن های تولیدی مجهز به ماشین آلات مدرن و استاندارد و نیروی کار متخصص، با هدف تولید ظروف یکبارمصرف بهداشتی و با کیفیت در حد استانداردهای جهانی، قدم به عرصه تولید ظروف یکبار مصرف گذاشت و تاکنون توانسته حضوری قدرتمند و مستمر در بازارهای داخلی و منطقه ای داشته باشد .

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

ظروف یکبار مصرف تهران پلاستیک

tehranplastic.com
تاسیس : 1375
صنایع تهران پلاستیک با نام اختصاری STP ، تولید ظروف یکبار مصرف که با مدیریت و تعصبی که در امور تولید داشته است، توانسته است در بازار داخلی محصولاتی از جمله ظروف بستنی و انواع لبنیات را به گونه ای شکیل و بهداشتی ارائه دهد. در راستای تلاش های پی در پی همچنین این شرکت در سال ۱۳۸۷-۸۸ موفق به کسب پروانه های مربوط از مراکز بهداشت و درمان شده است. صنایع تهران پلاستیک مجهز به ماشین آلات پیشرفته و روز دنیا می باشد و توانسته با استفاده از این ماشین آلات و کادری مجرب و متخصص محصولاتی با کیفیت مطلوب را ارائه دهد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

ظروف یکبار مصرف احدی

www.plasticahadi.com
تاسیس :1363
این واحد تولیدی با برند لیوان احدی شروع به تولید لیوان های بستنی از پلیمر پلی استایرن معمولی و مقام نمود.سپس با توجه به تحمل حرارت بالا و آزاد نکردن منومر در پلی پروپیلن ها نسبت به پلی استایرن ها، در سال 1383 با دریافت مجوز از بهداشت و درمان دانشگاه ایران برای اولین بار در ایران تولید ظروف از جنس پلی پروپیلن را آغاز نمود.این واحد تولیدی در سال 1392 با همان برند لیوان احدی به شرکت پیشرو پلاست احدی تغییر وضعیت داد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی تولیدکننده های ظروف یکبار مصرف

لطفا به انتخاب بهترین تولیدکننده های ظروف یکبار مصرف کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

در دسترس بودن محصولات

تنوع در طرح، نوع و رنگ محصولات