Skip to content

صنایع پلاستیک گلچین

Www.golchinplastic.ir
تاسیس : 1356
پلاستیک گلچین ، با بیش از 35سال سابقه و تجربه در صنعت پلاستیک تولید کننده انواع کیسه فریزر ، انواع کیسه های زباله رولی ، انواع کیسه های فانتزی چاپی با نام تجاری تندیس در تهران فعالیت می کند.این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و کادر متخصص و تجربیات علمی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کیسه فریزر، کیسه زباله رولی سفره یکبارمصرف و انواع کیسه های چاپی در ایران است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

تولیدکننده های سفره یکبار مصرف و کیسه زباله

پایدار

paydarplastic.com
تاسیس : 1356
فعالیت تجاری این برند در ابتدا در خیابان مولوی توسط مرحوم حاج میر حسن هاشمی و پسران به‌واسطه خرید فروش ، توزیع محصولات پلیمری که اغلب از خانواده نایلکس، نایلون و سلفون بودند آغاز شد. به پشتوانه تجربه ای که پیش‌ازاین در مجموعه هاشمی کسب‌ کردند، به فکر گسترش و توسعه کسب‌وکار خود افتاده و به دلیل نبودن یک مرجع مناسب برای تهیه محصولات باکیفیت به قیمت مناسب تصمیم به تولید پلاستیک توسط مجموعه خود گرفتند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

سانی پلاست

saniplastmehr.com
تاسیس : 1383
شرکت سانی پلاست کار خود را در واحد تولیدی کوچکی در شهر تهران شروع کرد و پس از مدت کوتاهی با توجه به نیاز روز بازار و توانایی مهندسین این مجموعه اقدام به افزایش تولید کرده، به نحوی که امروز با بیش از 16 سال تلاش بی وقفه میزان تولید سالیانه خود را به بیش از 36000 تن رسانده و با توجه به نیاز روز مشتریان، مصولات متنوع و کاملی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

حریر پلاست

harirplastic.com
تاسیس : 1388
این شرکت در حال حاضر در زمینی به وسعت 4000مترمربع و دارای 2000مترمربع زیربنا و اخذ مجوزهای لازم از سازمان صنعت ،معدن و تجارت و اداره بهداشت ، غذا و دارو اقدام نموده و فعالیت تخصصی خود را در زمینه تولید انواع محصولات فیلم پلیمری شامل: انواع سفره های یکبارمصرف از جنس پلی اتیلن ، انواع فیلم های پلاستیکی ، انواع زباله ، فریزررولی متمرکز نموده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

بادوک

www.badook.ir
تاسیس : 1395
شرکت تولیدی بازرگانی آیپک آسیا اکسیس با نام تجاری بادوک به عنوان اولین تولید کننده کیسه زباله بنددار و اسلایدر در ایران به دلیل احترام به حقوق مصرف کننده ، تمامی محصولات خود را از مواد کاملا نو و بهداشتی تهیه و تولید نموده و توانسته است تمامی استانداردهای لازم را کسب نماید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی تولیدکننده های سفره یکبار مصرف و کیسه زباله

لطفا به انتخاب بهترین تولیدکننده سفره یکبار مصرف و کیسه زباله کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع در محصولات

در دسترس بودن