Skip to content

کمپوت خوشاب

khoushab.com
تاسیس : 1348
سابقه شرکت خوشاب به نيم قرن پيش بر ميگردد که توسط شادروان حاج ماشاالله بابايي پدر صنعت رب و کمپوت پايه گذاري شده است ، اين شرکت در زمينه تهيه ‌, توزيع و عرضه انواع کمپوت ها ، کنسروها و رب گوجه فرنگی مشغول به فعاليت بوده است. بیش از ۵۹ محصول در این مجموعه تولید میگردد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برندهای کمپوت

کمپوت شهدین

shahdin.com
تاسیس : 1349
شرکت تولیدی محصولات غذایی شهدین با ظرفیتی بیش از بیست هزار تن جهت تولید انواع رب، کمپوت، کنسرو غیر گوشتی، مربا و ترشی در حرکتی هدفمند و مشتری مدار با پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه با متخصصین امر و استفاده از جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی روز، به کیفیتی مطلوب در تولید محصولات خود دست یافته است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کمپوت بهدیس

behdis2000.ir
تاسیس : 1380
فعالیت خــود را در زمینــی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع با نام تجاری بهدیس آغاز کرد. از تولیدات این شرکت میتوان به انواع کمپوت،کنسرو،مربـا و رب گوجه فرنگی اشــاره کرد که این تولیدات با ماشین آلات استاندارد روز دنیا انجام میشود. کيفيت خوب و شرايط مطلوب عرضه محصولات بهــديس سبب شده که اين محصول در عرصـه رعايت حقوق مصرف کننده جايگاهي ويژه را به خود اختصاص دهد و بصورتي گسترده در بازارهاي داخلي و ديگر کشورهاي جهان مورد استفاده قرار گيرد و موجب غرور و افتخار ايرانيان گردد .

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کمپوت تبرک

tabarok.ir
تاسیس : 1377
هلدینگ «گروه کارخانجات صنعتی تبرک» توسط علیرضا بوستانی تاسیس شد. در سال‌های اخیر از طریق افزایش كشت مواد اولیه در زمین‌های كشاورزی، تولید محصولات و ایجاد شبكه پخش و توزیع جهت گسترش زنجیره تامین كالاها، پیشرفت های خوبی در جهت تقویت زنجیره تولید و توزیع داشته است.این مجموعه در مساحتی بالغ بر ۳۶۰۰ مترمربع و ظرفیت ۳۰۰۰ مترمكعب در شبانه‌روز در حال فعالیت است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کمپوت خرسند

www.khorsandco.com
تاسیس : 1358
شرکت حسنانو توليد کننده فرآورده هاي غذايي زشک خراسان نيز در سال 1358 کار خود را با توليد انواع کمپوت و کنسرو آغاز و در سال 1375 با مديريت جديد در کيلومتر 22 جاده سنتو در زميني به وسعت 5 هکتار با زير بناي 8000 متر مربع احداث گرديد و با خريد ماشين آلات داخلي و خارجي به ظرفيت و تنوع اين واحد افزود و هم اکنون با زير بناي حدود 14000 متر مربع در حال تولید محصولات مختلف از جمله انواع مربا و کمپوت میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای کمپوت

لطفا به انتخاب بهترین برند کمپوت کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

متنوع بودن

در دسترس بودن