Skip to content

کاشی تبریز

tabriztile.tabriztilegroup.com
تاسیس : 1374
شرکت صنایع کاشی تبریز در ۲۴ کیلومتری شهر تبریز واقع در شمال غرب ایران و در زمینی به مساحت 200000متر مربع احداث شد و شروع به فعالیت نمود. ظرفیت اولیه این شرکت ۱.۵ میلیون متر مربع در سال در تولید انواع کاشی دیواری بود که از سال ۱۳۷۴ و با مطالعات دقیق فنی بر روی ماشین آلات و همچنین بازار مصرف در مورد طرح‌ها و ابعادی که مصرف کننده نهایی به آن توجه دارد ، پروژه ‌های نوسازی و افزایش ظرفیت در بخش کاشی دیواری و ایجاد یک واحد مستقل و جدید در بخش کاشی کف را به اجرا گذاشت .

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
saman.ghod
اضافه شده از طریق دی ۲۶, ۱۳۹۹ at ۱۲:۳۷ ب.ظ

مرغوب ترین کاشی بازاره البته از قیمتای جدیدشون خبر ندارم

del2021
اضافه شده از طریق دی ۲۸, ۱۳۹۹ at ۷:۰۰ ب.ظ

طراحی و رنگ های این برند عالیه

برند کاشی تبریز

برندهای کاشی ایران

کاشی و سرامیک البرز

www.alborzceramic.com
تاسیس : 1352
محصولات سرامیک البرز، کاشی، سرامیک مینیاتوری و همچنین موزاییک می باشد. در راستای استراتژی شرکت سرامیک البرز و در جهت حضور فعال در بازار محصولات سرامیکی اعم از کاشی سرامیک سایز بزرگ و سرامیک های مینیاتوری و موزاییک و تکمیل سبد محصولات و خلاء موجود در بازار ، برند چیتا در سایز های مینیاتوری تا 10*10 طراحی و از اواخر سال 93 فروش آزمایشی آن آغاز گردیده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برند کاشی البرز

کاشی نمین

www.namin-ceramic.com
تاسیس : 1362
شرکت نمین سرامیک یکی از بزرگترین توزیع کنندگان کاشی و سرامیک در سطح خاورمیانه میباشد فعالیت خود را از سال 1362 در این صنعت شروع نموده و هر روزه محصولات با ابعاد و رنگهای جذاب به بازار عرضه میکند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برند کاشی نمین

کاشی مرجان

www.marjantileco.ir
تاسیس : 1368
شرکت کاشی مرجان با بیش از سی سال تجربه در صنعت تولید پوشش های سرامیکی توانسته است با بکارگیری پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات صنعت کاشی و سرامیک ، نوآوری های جدیدی در این صنعت داشته باشد. بر اساس استاندارد مذکور، محصولات این شرکت علاوه بر کاربری در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها می تواند در فضاهای صنعتی و تجاری مانند کارخانه ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، محوطه های باز، کارگاه ها و مراکز اداری نیز مورد استفاده قرار گیرد در حال حاضر تولیدات این شرکت به دلیل کیفیت بالا، به بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی صادر می گردد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برند کاشی مرجان

آپادانا سرام

www.apadanaceram.com
تاسیس : 1381
عملیات اصلی شرکت تولید انواع مختلف کاشی و سرامیک با استفاده از تکنولوژی روز دنیا است. ظرفیت اسمی شرکت تولید 30 میلیون متر مربع انواع کاشی دیواری لعابدار دوبار پخت، کاشی پرسلانی بدون لعاب (کاشی گرانیتی) و کاشی پرسلانی لعابدار میباشد. شرکت آپاداناسرام با تولید این حجم کاشی در رده بزرگترین تولیدکنندگان جهانی قرار میگیرد و با اجرای طرح توسعه قادر به تولید 50 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک در سال خواهد بود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
saman.ghod
اضافه شده از طریق دی ۲۶, ۱۳۹۹ at ۱۲:۳۸ ب.ظ

بعد از کاشی تبریز من سرام رو هم ترجیح میدم کیفیت و تنوع خوبی دارن

برند کاشی آپادانا

نظرسنجی برندهای کاشی ایرانی

لطفا به انتخاب بهترین برند کاشی ایرانی کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

در دسترس بودن

استحکام و تنوع محصولات