Skip to content

چای ساز پارس خزر

www.parskhazar.com
تاسیس : 1347
در اسفند ماه ۱۳۴۷ با مشارکت و همکاری فنی کارخانه توشیبای ژاپن، شرکت پارس توشیبا فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرد. در آبان ماه سال ۱۳۶۱ نام شرکت پارس توشیبا به شرکت صنعتی پارس خزر تغییر نام داده شد. درحال حاضر شرکت صنعتی پارس خزر به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی برقی کوچک در ایران، به صورت سهامی عام به فعالیت خود ادامه می دهد و سهام آن در سازمان بورس اوراق بهادارنیز عرضه می شود

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برندهای چای ساز

چای ساز فلر

www.fellertechnologie.de
تاسیس :1994
در کشور آلمان تاسیس شد. البته در حال حاضر محصولات لوازم خانگی فلر در کشور ترکیه و چین و تحت لیسانس فلر آلمان تولید و عرضه می شود. در طول زمان این شرکت تغییر و تحولات زیادی را تجربه کرد و حتی لوگوی آن نیز دچار تغییر شد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

چای ساز دلمونتی

delmontiitaly.com
نام برند دلمونتی بسیار شبیه برند دلونگی ایتالیایی است،اما تفاوت این دو در این است که کالاهای دلمونتی بسیار با صرفه‌تر ولی با همان کیفیت دلونگی ساخته می‌شوند. تا به حال محصول تقلبی از این برند وارد بازار نشده است و این باعث شده مردم به برند دلمونتی اعتماد زیادی داشته باشند.بنا به دیدگاه مردمی برند دلمونتی یکی از متعهدترین برندهای دنیا است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

چای ساز تفال

www.tefal.com
تاسیس : 1956
برند فرنسوی تفال ( Tefal ) از ترکیب ۲ نام تفلون ( Teflon ) و آلمینیوم ( Aluminium ) ساخته شده که در حال حاضر معروفترین و بزرگترین سازنده لوازم خانگی برقی و غیربرقی در جهان است. تفال بیش از ۲۰۰۰ کارمند دارد و هدف این شرکت بالا بردن کیفیت و تنوع محصولات خود می باشد. این برند محبوب هم اکنون زیرمجموعه گروپ سب فرانسه میباشد .

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

چای ساز تکنو

www.technoav.com fa.technoav.com
تاسیس : 1970
برند ایتالیایی تکنو با بیش از نیم قرن سابقه انواع لوازم مورد نیاز یک آشپزخانه را تولید و عرضه میکند و تعداد زیادی نمایندگی فعال در کشورهای مختلف از جمله ایران نیز دارد. ارائه خدمات پس از فروش از جمله مواردی است که باعث محبوبیت این برند شده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای چای ساز

لطفا به انتخاب بهترین برند چای ساز کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

گارانتی و خدمات پس از فروش

در دسترس بودن