Skip to content

مسواک اورال بی

oralbiran.com oralb.com
تاسیس :1950
اولین مسواک اورال بی در سال ۱۹۵۰ میلادی توسط دکتر رابرت هات سان در آمریکا طراحی و عرضه شد. در سال ۱۹۸۴ اورال-بی بخشی از گروه ژیلت شد. پس از ادغام ژیلت، از سال ۲۰۰۶ اورال-بی بخشی از شرکت پروکتر اند گمبل می‌باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برندهای مسواک

مسواک سنسوداین

www.sensodyne.com
تاسیس : 1961
Sensodyne یک برند تولید خمیردندان و شوینده‌ی دهان مخصوص دندان‌های حساس است. این برند تا به امروز جزو بهترین خمیردندان پیشنهادی دندانپزشکان و پرفروش‌ترین برند محصولات شستشوی دهان می باشد . برند Sensodyne متعلق به شرکت داروسازی انگلیسی GlaxoSmithKline است و در کشور ژاپن نیز با نام تجاری Shumitect عرضه می‌شود.مسواک های این برند هم بسیار محبوب می باشند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مسواک سیگنال

www.unilever.com
تاسیس : 1984
برند سیگنال از زیر مجموعه های کمپانی معروف یونی لیور میباشد که در سال ۱۹۳۰ از ادغام دو شرکت مارگارین یونی و لیور برادرز شرکتی تشکیل شد که ترکیبی از دو اسم را برخود داشت و بنام یونیلیور نامگذاری گردید. رقیب‌های اصلی شرکت یونیلیور در بازار بین‌المللی، شرکت‌های نستله و پروکتر اند گمبل می‌باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مسواک بنسر

bencer.ir
تاسیس : 1395
بنسر اولین تولید کننده خمیردندان ذغالی کربن اکتیو با خاصیت پاک کنندگی و سفید کنندگی است که محصولات تخصصی بهداشت دهان و دندان را با استفاده از مواد اولیه گیاهی تولید می کند . به غیر ایز خمیردندان مسواک های این برند ایرانی نیز مورد استفاده زیادی قرار میگیرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مسواک جردن

www.jordanoralcare.com
تاسیس : 1837
جردن در ابتدا تولید کننده شانه و برس بود، در حال حاضر این برند به یکی از کارخانه‌های تولید کننده اروپایی در زمینه برس تبدیل شده است. جردن در سال‌های بعد مسواک را به مجموعه گسترده محصولات برس خود افزود و اولین کارخانه مسواک را در نروژ در سال 1933 تأسیس کرد. خیلی زود جردن بیش از نیمی از بازار مسواک نروژ را صاحب خود کرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای مسواک

لطفا به انتخاب بهترین برند مسواک مک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع محصولات

در دسترس بودن