Skip to content

سولکو (soleko)

www.soleko.it
تاسیس: 1975
محصول کمپانی کویین کالر ایتالیا و یکی از محبوبترین برندهای لنز رنگی می باشد. لنزهای سولکو بدلیل استفاده از مواد هایدروژلی دارای قدرت سازگاری قوی و پایداری شیمیایی زیادی می باشد. لنزهای سولکو در دو نوع فصلی و دوردار(Twins) و سالانه و بدون دور (Solitare) تولید می شوند که نوع سالانه بسیار روشن تر از نوع فصلی بوده و برای تغییر رنگ چشمان تیره مناسب تر است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

لیست برندها

دسیو (Desio)

www.desiolens.com
زیبایی لنزهای کمپانی Desio را در کمتر لنز دیگری می توان دید. لنزهای دسیو دارای رنگهای متفاوت و در عین حال طبیعی می باشد. برای انتخاب بهترین مارک لنز طبی رنگی، ویژگی زیبایی یکی از اصلی ترین ویژگی هاست. ماده سازنده آن Polymacon می باشد که دارای تاییده ی FDA آمریکاست.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

دهاب (Dahab)

www.dahablenses.com
محصول کره جنوبی است و از جمله با کیفیت ترین برندهای لنز طبی رنگی در ایران می باشد. دارای رنگهای : آبی- طوسی-طوسی روشن- عسلی – عسلی بدون دور و سبز می باشد. تنوع رنگ زیاد و راحتی و طبیعی بودن آن باعث محبوبیت زیادی در بین کاربران لنزهای رنگی شده است. این لنز جزو لنزهای رنگی سالیانه می باشد .

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

سولوتیکا

www.solotica.com
لنز رنگی سولوتیکا محصول برزیل را می توان معروفترین لنز چشم در جهان و محبوبترین در ایران دانست. لنزهای این برند بدلیل داشتن قطر و انحنای زیاد بصورت کامل سیاهی چشم را می پوشانند. همچنین بدلیل تنوع رنگهای بسیار زیبا طرفداران بسیاری در میان خانم ها دارد. این لنزها در 4 سری به بازار عرضه شده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

آناستازیا

anesthesialenses.com
ساخت کمپانی Monros کره جنوبی و یکی از طبیعی ترین لنزهای موجود در بازار می باشد. این لنز دارای رنگدهی بسیار خوبی بوده و از این نظر برای چشمهای تیره مناسب می باشد.از نظر کیفیت قابل رقابت با برندهای اروپایی و امریکایی است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای لنز چشم

لطفا به انتخاب بهترین برند لنز چشم کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

طول عمر لنز

در دسترس بودن