Skip to content

لاک ناخن مای

my.co.ir
تاسیس : 1381
شرکت آریان کیمیا تک با سرمایه گذاری بخش خصوصی، تأسیس گردید. عمده فعالیت شرکت آریان کیمیا تک تولید، فروش و توزیع محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات آرایشی،عطر و همچنین دارو می باشد. محصولات مای با استفاده از مواد اولیه توصیه شده شرکت کال اند کو آلمان در مدرنترین کارخانه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه (آریان کیمیا تک) در کشور ایران و با استاندارهای جهانی متولد شد‌ه‌اند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

لیست برندها

لاک ناخن این لی

fa.inlaycosmetics.com
تاسیس : 1376
یک برند موفق و با کیفیت ایرانی است که توسط لابراتور داروهای گیاهی طبیعت زنده تولید می‌شود. این لابراتور با تولید محصولات آرایشی-بهداشتی با پایه گیاهی آغاز به کار کرده و پس از موفقیت برند سینره در سطح جهانی، برند این لی را نیز به محصولات خود اضافه کرده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

لاک ناخن گلدن رز

www.goldenrose.com
تاسیس : 1983
گلدن رز زیر مجموعه کمپانی معروف ارکول است این برند یکی از با کیفیت‌ترین و معروف‌ترین برندهای لوازم آرایش به شمار می‌رود. شرکت ارکول بزرگ‌ترین تولید کننده لوازم آرایشی-بهداشتی در ترکیه است. و هم اکنون جزو 5 شرکت برتر جهان در تولید لوازم آرایشی-بهداشتی محسوب می‌شود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

لاک ناخن O.P.I

www.opi.com
تاسیس : 1981
میتوان گفت جزو بهترین تولیدکننده‌های محصولات مراقبت از پوست و ناخن است. این کمپانی لهستانی در زمینه تولید محصولات مراقبت از ناخن سابقه درخشانی دارد و برند مطرح و قابل اعتمادی در زمینه لوازم آرایشی- بهداشتی محسوب می‌شود.ماندگاری لاک های این برند تا 7روز بدون هیچگونه زدگی و خراش است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

لاک ناخن فلورمار

www.flormar.com
تاسیس : 1970
کمپانی محصولات آرایشی Flormar برای اولین بار در شهر میلان ایتالیا آغاز بکار کرد . تولید محصولات فلورمار در ترکیه در سال ۱۹۷۲شروع شد و اکنون بیش از ۴۰سال قدمت دارد. Flormar با تولید سالانه 120 میلیون لوازم و همچنین طیف گسترده ای از محصولات آرایشی متشکل از کرم ضد جوش ، انواع رژ لب ، سایه چشم ، ریمل ، رژ گونه و لاک به یک برند برتر ارایشی برای بانوان تبدیل شد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای لاک ناخن

لطفا به انتخاب بهترین برند لاک ناخن کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع رنگبندی

در دسترس بودن