Skip to content

فرش خاطره کاشان

www.khaterehkashan.com
تاسیس : 1384
این شرکت از بزرگترین مجموعه های تولیدی در منطقه میباشد و قادر به تولید انواع نخ اکرلیک با ظرفیت تولید سالیانه00.000 3.6 هزارکیلو و تولید فرشهای ماشینی1200و1500 شانه با ظرفیت تولید سالیانه 576.000 متر مربع میباشد.در این شرکت بیش از 1000 نفر پرسنل تولیدواداری در مساحتی بالغ بر 42.000مترمربع و با سطح بنای 22.000 متر مربع در حال فعالیت میباشند. تمامی محصولات این شرکت از مرغوبترین مواد اولیه از کشورهای آلمان,ترکیه و کره جنوبی بوده و ثبات کیفیت باعث گردیده این شرکت حضور متداومی در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید فرش ماشینی و انواع نخ نیز تائیدی بر اهمیت تولید بر اهمیت تولید محصول با کیفیت در این شرکت میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
negi.kalijian
اضافه شده از طریق دی ۲۶, ۱۳۹۹ at ۱۲:۴۲ ب.ظ

خاطره کاشان خیلی متنوعست فرشاش ولی خیلی نسبتا بالایی داره

shadiabadi75
اضافه شده از طریق دی ۲۸, ۱۳۹۹ at ۳:۲۹ ب.ظ

طرح فرشای کاشانو خیلی میپسندم و خیلی طبیعیه

برندهای فرش ماشینی

فرش سورنا

www.sorenacarpet.com
تاسیس : 1369
سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است .

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

فرش نگین مشهد

www.negincarpet.com
تاسیس : 1371
نگین مشهد از بزرگ ترین برندهای تولید فرش ماشینی است که فرش های مرغوب بسیارزیادی را تولید می کند. نگين مشهد به منظور اطمينان و اعتماد مشتري سيستم تضمين كيفيت مناسبي را مطابق الگوي مديريت كيفيت ISO 9001/2008 درسازمان خود مستقر نموده ، الزامات آن را برآورده ساخته ، در طراحي- توسعه و توليد بكار گرفته و جهت موفقيت پايدار سازمان پيوسته اثربخشي آنرا بهبود مي بخشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
fati_miriali2
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۶:۵۸ ب.ظ

فرش نگین مشهد فقط تو خود مشهد طرفدار داره

فرش محتشم

mohtashamcarpet.com
تاسیس : 1382
شرکت فرش محتشم تولید کننده انواع فرش ماشینی کلاسیک و مدرن با به روز ترین تکنولوژی جهانی و ناب ترین هنر ایرانی کار خود را در قلب تولید فرش ایران کاشان شروع کرده این کارخانه 55 هکتار وسعت و 1100 نفر از متخصصان و جوانان ایرانی را در کادر خود داراست . این شرکت از بروزترین مواد اولیه برای تولید فرش استفاده می کند وهم چنین دستگاه های بسیاربه روزی دارد که فرش های با کیفیت بالا را تولید می کند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
fati_miriali2
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۶:۵۸ ب.ظ

محتشششم

leila62
اضافه شده از طریق دی ۲۹, ۱۳۹۹ at ۸:۱۸ ق.ظ

از این فرش خیلی وقته داریم چنبار هم شستیم ولی تغییر خاصی نکرد

فرش ستاره کویر یزد

www.setarehkavir.com
تاسیس : 1360
فرش ستاره کویر یزد اولین شرکت گروه صنعتی ستاره کویر یزد می باشد. شرکت های این گروه به تولید الیاف رنگی، نخ اکرلیک و نخ پلی پروپیلن و بافت فرش ماشینی اشتغال دارند. فرش ستاره کویر یزد و فرش خاطره کویر شرکتهای بافندگی فرش ماشینی در این گروه هستند. این شرکت در طول سال ها فعالیت خود ابداعات و نوآوری های بسیاری را به دنیای فرش ماشینی عرضه کرده و توانسته است علاوه بر کسب بالاترین نام در بازار ایران، در بازارهای جهانی نیز جایگاه معتبری را به خود اختصاص دهد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای فرش ماشینی

لطفا به انتخاب بهترین برند فرش ماشینی کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع،رنگبندی و خلاقیت در محصولات

مشتری مداری و نحوه برخورد