Skip to content

Pioneer

www.pioneer.eu www.pioneerelectronics.com
تاسیس :1938
یک شرکت چندملیتی متخصص در تولید و ساخت انواع محصولات چندرسانه‌ای دیجیتال می‌باشداین شرکت توسط نوزومو ماتسوموتو و به عنوان یک تعمیرگاه رادیو و بلندگو اسپیکر در شهر توکیو، ژاپن تأسیس شد. مدیرعامل فعلی شرکت پایونیر؛ سوسیومو کوتانی است.پایونیر تابه‌حال نقش‌های برجسته‌ای در ساخت یا توسعه تلویزیون‌های کابلی، دیسک‌های لیزری، اولین سری دی‌وی‌دیدی‌وی‌دی پلیرهای مخصوص خودرو، سوپرتیونرها، نمایشگرهای پلاسما و نمایشگرهای پلاسما ارگانیک داشته‌است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
ERFAN.SAMIRA
اضافه شده از طریق دی ۳۰, ۱۳۹۹ at ۷:۰۰ ب.ظ

وقتی اسم سیستم صوتی ماشین میاد ناخوداگاه ذهن همه میره به سمت پاینور

برندهای سیستم صوتی ماشین

Kenwood

www.kenwood.com
تاسیس :1946
شرکت الکترونیکی ژاپنی است. که دفتر مرکزی آن، در منطقه هاچی‌اوجی شهر توکیو، ژاپن قرار دارد.شرکت کنوود، تولیدکننده انواع رادیو آماتورها، تلویزیونها، کولرها، دستگاه‌های های-فای و بسیاری از تجهیزات صوتی می‌باشد. در سال ۲۰۰۸، این شرکت با جی وی سی ادغام شده و شرکت جی وی سی کنوود کورپوریشن را تأسیس کردند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برند مایکرویو کنوود

JVC

www.us.jvc.com
تاسیس : 1927
جی وی سی، با نام کامل شرکت ویکتور ژاپن ، شرکتی بین‌المللی تولیدکننده وسایل الکتریکی است که مقر اصلی آن در شهر یوکوهاما ژاپن واقع است . این شرکت بیشتر به خاطر ایجاد و توسعه استاندارد وی‌اچ‌اس و همچنین تولید تلویزیون و دستگاه‌های پخش وی‌اچ‌اس شناخته می‌شود. در سال ۲۰۰۸، این شرکت با کنوود ادغام شده و شرکت جی وی سی کنوود کورپوریشن را تأسیس کردند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
ERFAN.SAMIRA
اضافه شده از طریق دی ۳۰, ۱۳۹۹ at ۷:۰۱ ب.ظ

الان دیگه جی وی سی و کنووود یکی شدن دیگه

Burmester

www.burmester.de
تاسیس : 1977
سیستم صوتی آلمانی بوده که با کیفیت فوق العاده بالایی که دارد امروزه در رده بهترین برند‌های سیستم صوتی در خودرو‌هایی مثل پورشه و بنز برشمرده شده است. تجهیزات سیستم موجود بر روی این خودرو دارای 24 اسپیکر و 24 کانال آمپلفایر جداگانه است که قدرتی خارج از تصور به اندازخ 1540 وات را در خود جای داده است. کمپانی‌هایی مثل بوگاتی نیز در برخی ماشین‌ها مثل ویرون از سیستم صوتی برمستر بهره برده‌اند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

Meridian

www.meridian-audio.com
تاسیس : 1977
برند مریدین مربوط به تعدادی شرکت متخصص در زمینه صدا در انگلستان است. این شرکت‌ها اکثر محصولات صوتی تولید شده را داخل انگلستان عرضه می‌دارند. کمپانی‌های تولید انواع خودرو لندروور، ، جگوار ، مکلارن، رنج روور از مشتریان همیشگی مریدین در هنگام انتخاب بهترین برند سیستم صوتی خودرو هستند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای سیستم صوتی ماشین

لطفا به انتخاب بهترین برند سیستم صوتی ماشین کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

گارانتی و خدمات پس از فروش

در دسترس بودن