Skip to content

راکت تنیس ویلسون

www.wilson.com
تاسیس : 1913
شرکت آمریکایی ویلسون ، یکی از معتبرترین کمپانی‌های تولید‌کننده تجهیزات ورزشی در جهان به حساب می‌آید. این برند ، تجهیزات و وسایل بسیاری از رشته‌های ورزشی چون بیسبال، فوتبال آمریکایی، گلف و فوتبال و ورزش‌های راکتی مانند تنیس، پدل، اسکواش، بدمینتون و تنیس را تولید می‌کند. راکت‌های تنیس ویلسون محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین راکت‌های تنیس در جهان به شمار می‌آیند و بسیاری از برترین بازیکنان تاریخ این رشته ورزشی افتخارات و قهرمانی‌های خود را با راکت‌های این شرکت به دست آورده‌اند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برندهای راکت تنیس

راکت تنیس هد

www.head.com
تاسیس : 1969
این شرکت کار خود در زمینه تولید راکت‌های تنیس را در اواخر دهه شصت میلادی شروع کرد. هاوارد هد در همان زمان به فکر تقویت فریم راکت‌ها افتاد و به این منظور، راکت‌هایی از جنس آلومینیوم را به بازار معرفی نمود. هم‌چنین در سال 1997، هد اولین شرکتی بود که راکت‌هایی از جنس تیتانیوم و گرافیت را تولید کرد. از اسطوره‌های تنیس از جمله آندره آغاسی، جان مک‌انرو و آرتور اَش نیز از راکت‌های هد استفاده می‌کردند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

راکت تنیس بابولات

www.babolat.us
تاسیس : 1875
برند فرانسوی بابولات یکی از سازنده‌های معروف در زمینه تولید لوازم و وسایل ورزش‌های راکتی به‌خصوص ورزش تنیس محسوب می‌شود. این شرکت ابتدا با تولید زه‌های راکت تنیس از جنس روده آغاز کرد. تا سال 1994 نیز عمده‌ی فعالیت‌های این کمپانی، مربوط به تولید زه راکت بود سپس ساخت کلیه لوازم ورزش تنیس از جمله راکت، کفش، لباس و …شروع کرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

راکت تنیس یونکس

www.yonex.com
تاسیس : 1946
YONEX یک کمپانی تولیدکننده تجهیزات ورزشی در کشور ژاپن است. این شرکت توسط Minoru Yoneyama به عنوان تولید کننده شناورهای چوبی برای صنعت ماهیگیری تأسیس شده بود و بعد ها به ساخت و تولید تجهیزات و ادوات ورزش‌های بدمینتون، تنیس و گلف روی آورد و راکت، توپ تنیس، توپ بدمینتون، لوازم گلف و لباس ورزشی طراحی تولید کرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

راکت تنیس تکنی فایبر

www.yonex.com
تاسیس : 1979
یک کمپانی فرانسوی که تولید کننده تجهیزات ورزشی بوده و متخصص در تنیس و اسکواش است. تکنیفایبر در ابتدا با تخصص در ساخت زه راکت برای خود اعتبار کسب کرد و بعدها خط تولید راکت‌های اسکواش و تنیس را راه‌اندازی نمود. یانکو تیپسارویچ، ژرمی شاردی، دنیس ایستومین و دانلد یانگ از جمله بازیکنانی هستند که با راکت‌های تکنیفایبر بازی می‌کنند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای راکت تنیس

لطفا به انتخاب بهترین برندراکت تنیس کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

گارانتی و خدمات پس از فروش

در دسترس بودن