Skip to content

دستمال کاغذی حریر

harir-co.com
تاسیس : 1339
شرکت سلولزی حریر پارسیانتولید کننده انواع محصولات سلولزی و بهداشتی با برند حریر می باشد، برند حریر نخستین برند دستمال کاغذی در ایران می باشد که بیش از شصت سال سابقه تولید را دارد.کارخانه حریر در شهرستان قم-شهرک صنعتیه شکوهیه واقع شده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برندهای دستمال کاغذی

دستمال کاغذی گلریز

golrizpaper.com
تاسیس : 1340
گروه هلدینگ گلریز اکنون دارای چند شركت فعال و دو كارخانه تولید محصولات كاغذی و بهداشتی است كه تحت عناوین شركت صنایع تولیدات كاغذی خراسان گلریز، شركت گروه كارخانجات نگین خراسان ، شركت آرمان سلولز توس و شرکت پخش سراسری مشغول به فعالیت می باشند. گلریز تولیدكننده انواع محصولات كاغذی و بهداشتی اعم از دستمال كاغذی ، دستمال های توالتی ، دستمال های حوله كاغذی، دستمال های جیبی، دستمال های گلدار با بیشترین تنوع تولید ، پوشک و نوار بهداشتی در بین كارخانجات تولیدی داخل ایران می باشد و اینك با بیش از 55 سال سابقه تولید بیش از 12 درصد از سهم بازار دستمالهای كاغذی كشور را در دست دارد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

دستمال کاغذی تافته

www.tafteh.ir
تاسیس : 1360
شرکت تافته آرین اوایل دهه ۶۰ با هدف تولید محصولات سلولزی بهداشتی با به کارگیری تکنولوژی های مدرن در شهر ¬¬¬صنعتی رشت، فعالیت خود را آغاز نمود و از ابتدا، تولید محصولات با کیفیت را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و محصولات خود را تحت نام تجاری “تافته” زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، تولید نموده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

دستمال کاغذی نانسی

marinasun.ir
تاسیس : 1386
شركت صنایع سلولزی ماریناسان (سهامی خاص) در دی ماه ۱۳۸۶ در زمینه تولید محصولات سلولزی ثبت گردید و تا خردادماه ۸۸ فاز تحقیقاتی ـ مطالعاتی و تأمین ماشین‌آلات خود را پشت سر گذاشت.در فاز اول، خطوط تولید دستمال كاغذی، دستمال حوله، دستمال توالت و نوار بهداشتی در بهمن‌ماه سال ۱۳۸۸ در شهرستان ساوه؛ و در فاز دوم، خط تولید پوشك كامل بچه در سال ۱۳۸۹ در شهرستان اشتهارد نصب و راه‌اندازی گردید و نیز نوار بهداشتی نانسی را به سبد کالایی خود اضافه کرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

دستمال کاغذی سافتلن

www.softlan.com
تاسیس : 1380
شرکت پاکشو در سال ۱۳۸۰ بخش عمده‌ای از محصولات بهداشت البسه خود مانند مایعات نرم‌کننده حوله و لباس را با برند سافتلن وارد بازار کرده است. این برند طی این مدت کوتاه موفق شده در بازار مایعات نرم‌کننده حوله و لباس کشور رهبر بازار گردد و باتوجه به معرفی مایعات لباسشویی سافتلن در سال ۱۳۸۶ و همچنین دستمال کاغذی های این برند نیز بسیار محبوب می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای دستمال کاغذی

لطفا به انتخاب بهترین برند دستمال کاغذی کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع محصولات

در دسترس بودن