Skip to content

یک و یک

تاسیس:1384
1and1group.com
در سال 1346 دشت مرغاب به ثبت رسید و گروه تولیدی یک و یک از سال 1384 تحت پوشش شرکت مرغاب شروع به فعالیت کرد.این شرکت در سال 97 عنوان برترین برند ایران در کارگروه صنایع غذایی (آبلیمو، مرباجات و عسل، ترشیجات و خیارشورها، کنسروحات و حبوبات، زیتون ها، رب گوجه فرنگی) به خود اختصاص داد.این شرکت با تولید انواع خیارشور ریز و درجه1 و انواع ترشی (ترشی بندری، ترشی سیرحبه،ترشی لیته و …) توانسته نام خود را در بین بهترین تولیدکنندگان خیارشور و ترشیجات جای دهد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
rahim.kavoosi
اضافه شده از طریق دی ۲۵, ۱۳۹۹ at ۱۱:۵۷ ق.ظ

عالیه

برند خیارشور و ترشیجات یک و یک

لیست برندها

مجید

تاسیس:1370
مجتمع صنایع غذایی مجید در سال 1370 فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت هم اکنون بالغ بر 180 محصول را در سبد کالایی خود جای داده است که شامل خیارشور ها و ترشیجات نیز می باشد. مجتمع غذایی مجید در سال 1393 در کشور هلند شرکت صنایع غذایی اروپا را به منظور پخش محصولات خود در محدوده کشورهای اروپایی و همچنین واردات و صادرات به تمامی نقاط جهان تاسیس کردند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
sajad_ghasemi
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۷:۳۰ ب.ظ

مجدیی خیارشور داره مگه

برند خیارشور و ترشیجات سحر

سحر

تاسیس:1370

saharfood.com

صنایع غذایی سحر در سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون 68 نوع محصول در 203 نوع بسته بندی تولید می کند و صادرات عمده به کشورهای آلمان، روسیه، کانادا، انگلستان و… دارد. از افتخارات شرکت میتوان به کسب رتبه دوم صادر کننده برتر در سال 89، کار آفرین برتر کشور در سال 92و 94 اشاره کرد. با دارا بودن تنوع در ترشیجات، این برند مناسب همه افراد با سلایق متفاوت می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برند خیارشور و ترشیجات مجید

بدر

تاسیس:1361
badrfood.com
شرکت هوفرد (بدر) در سال 1361 تاسیس شد و به دلیل استفاده از ماشین آلات و تاسیسات مدرن و پیشرفته، و بسته بندی های به روز به بالاترین رتبه در بین رقبای داخلی خود رسید و توانست سهم بسزایی در صادرات مواد غذایی به خود اختصاص دهد.اگه شماهم عاشق طمع های جدید و متنوع هستین میتونین ترشی های این برند که شامل ترشی بالزامیک، مخلوط ترشی در سس انبه، ترشی اسپانیایی، ترشی سالسا، ترشی موهامارا و… را امتحان کنید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
sajad_ghasemi
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۷:۳۰ ب.ظ

ترشی های بدر حرف نداره

برند خیارشور و ترشیجات بدر

دلپذیر

تاسیس:1328
kadbanoco.com
شرکت کدبانو تولید کننده محصولات دلپذیر، فعالیت خود را از سال 1328 آغاز نمود.این شرکت برای اولین بار در ایران، موفق به تولید مربای بدون قند شد و تولیدات دیگری نیز از قبیل انواع خیارشورها و ترشیجات، سس های سرد و سس های گرم و انواع محصولات کنسروی غیرگوشتی نیز به تولیدات این شرکت اضافه شد. این واحد تولیدی دارای بیشترین نشان استاندارد در گروه شرکتهای مشابه از سوی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور می باشد.
از جمله افتخارات شرکت کدبانو دریافت گواهی نامه های مدیریت و مهندسی صنایع غذایی، یکصد برند برتر، واحد تولیدی نمونه، قهرمانان صنعت، ایزو،بسته بندی برتر،قهرمان صنعت 1387و1388،بهترین نام تجاری، بیست برند برتر کشور،مدیریت فروش وجایزه کیفیت تامین کننده برتر می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
rahim.kavoosi
اضافه شده از طریق دی ۲۵, ۱۳۹۹ at ۱۱:۵۸ ق.ظ

محصولات دلپذیر کیفیت عالییی داره

برند رب گوجه فرنگی دلپذیر

نظر سنجی برندهای تولیدکنندگان خیارشور و ترشیجات

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید خیارشور و ترشیجات کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع و خلاقیت در محصولات

سیستم توزیع و در دسترس بودن

برندهای روغن خوراکی
برندهای روغن خوراکی
برندهای سس
برندهای نوشابه
برندهای سس
برندهای سس
برندهای حبوبات
برندهای حبوبات
برندهای نان
برندهای نان
سایت سفارش آنلاین غذا
فروشگاه های زنجیره ای