Skip to content

ویلچر میرا

www.meyra.com
تاسیس : 1936
این برند آلمانی در ایران بسیار محبوب است .ویلچر میرا به عنوان یکی از سردمداران تولید انواع ویلچر برقی و دستی نامی آشنا در تولید ویلچر است این برند دارای انواع مدل های ویلچر از جمله برقی ،دستی، ورزشی و اطفال می باشد. ویژگی مهم ویلچر های میرا طول عمر بالا محصول و حداقل نیاز به تعمیرات می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

برندهای تولیدکننده ویلچر

ویلچر کامفورت

www.comfort-mobility.com
تاسیس : 1978
محصولات کامفورت توسط عده معدودی به ایران وارد می شود و تعداد نمایندگی های آن به شدت محدود و عرضه کننده گان دسته اول آن انگشت شمار هستند. ویلچر کامفورت یک مارک تایوانی است.محصولات این برند انواع ویلچر آلومینیومی، ویلچر برقی، اسکوتر و ویلچرهای ایستا می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

ویلچر لوو

www.levo.ch
تاسیس : 1974
ویلچر برقی لوو به عنوان یکی از سر شناس ترین ویلچر های دنیا محسوب میشوند و حرفه ای ترین ویلچرهای موجود در بازار میباشد که در دو مدل ویلچر برقی و معمولی فعالیت دارد که در مدل برقی در دو بخش ویلچر ایستا و ویلچر پله رو هم طراحی های ویژه ای داشته و موفق عمل کرده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

ویلچر فراتک

faratech-eng.com
تاسیس :1379
ویلچر فراتک یک برند کاملا ایرانی بوده و خرید چنین ویلچری نه تنها به لحاظ قیمت شما را راضی خواهد کرد بلکه کیفیت آن از مدل های مشابه چینی هم بالاتر است.ویلچرهای این شرکت اکثر برقی بوده و دارای قیمت و کیفیت مطلوبی می باشند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

ویلچر ایران بهکار

www.iranbehkar.ir
تاسیس : 1356
اگر چه این ویلچر ها به پای ویلچر های اروپایی نظیر ویلچر میرا نمی رسد ولی از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و اختلاف قیمت یک چهارم و حتی بیشتر از آن را دارند. ویلچر ایران بهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و معروف ترین تولید کنندگان ویلچر در ایران است که با تنوع محصولاتش به یکی از پر فروش ترین محصولات تبدیل شده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظرسنجی برندهای تولیدکننده ویلچر

لطفا به انتخاب بهترین برند تولیدکننده ویلچر کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

گارانتی و خدمات پس از فروش

در دسترس بودن