Skip to content

یاماها

www.Yamaha.com
تاسیس : 1887
محصولات موسیقی یاماها سال‌هاست که تولید و ارائه می‌شود و در این زمینه برند یاماها توانسته جایگاه خوبی نزد اهل هنر و موسیقی‌دان‌ها باز کند. ازجمله محصولات آن می‌توان به این سازهای اشاره کرد، پیانو یاماها که در تولید پیانو این برند معتقد است برای بیش از یک قرن، سنت هنری ژاپنی را با نوآوری در مواد و صداهای مدرن آمیخته است تا بتواند بهترین پیانو ها با صدای استثنایی و زیبایی مسحورکننده خلق کند. انواع گیتار یاماها از قبیل گیتار کلاسیک، گیتار آگوستیک، گیتار الکتریک، گیتار سایلنت، آمپلی‌فایر و سایر تجهیزات گیتار، درام یاماها (آگوستیک یا الکتریک)، انواع پرکاشن یاماها، طبل، تم، بلز و … انواع ویولن یاماها، ویولا، ویولن‌سل و تجهیزات صوتی و …. تولید میکند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
simask2
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۶:۰۶ ب.ظ

یاماها پیانو و طبلاشو دوست دارم به نظر بی رقیبه تو کیفیت. هنوز پیدا میشه تو بازار؟؟

meliknaaa11
اضافه شده از طریق دی ۲۷, ۱۳۹۹ at ۱:۱۴ ب.ظ

مگه هست بهتر از پیانوهای یاماها؟؟؟؟

Nasrin13699
اضافه شده از طریق دی ۲۸, ۱۳۹۹ at ۶:۰۶ ق.ظ

داداشم تو کار موسیقیه. همیشه دنبال این برنده.

برند موسیقی یاماها

برندهای آلات موسیقی

فندر

www.fender.com
تاسیس : 1946
شرکت لوازم موسیقی فِندر ، با نام شرکت سازنده ابزار الکتریکی فندر ، تولید با کیفیت انواع سازهای زهی گیتار و آمپلی فایر ها را در کالیفرنیا ، آغاز کرد . موسس این برند لئو فندر است . لئو فِندر ، از بنیان گذار شرکت لوازم موسیقی فندر ، جی اند ال و میوزیک من و یکی از تولید کنندگان سازهای solid body ( توپر ) می باشد . در واقع او برای بر طرف نمودن اشکالاتی که در بدنه گیتار های توخالی وجود داشت ، ایده و تولید سازهای توپر ( بدنه توپر ) را مطرح نمود .

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
meliknaaa11
اضافه شده از طریق دی ۲۷, ۱۳۹۹ at ۱:۱۴ ب.ظ

گیتارهاش خیلییییی خوبن و گرون

jfrjfr
اضافه شده از طریق دی ۲۸, ۱۳۹۹ at ۲:۰۶ ب.ظ

کیفیت گیتارهش فوق العاده س

برند موسیقی فندر

بلوتنر

www.bluethnerworld.com
تاسیس : 1853
پیانو بلوتنر یکی دیگر از برند های مطرح پیانو ، تولید کشور آلمان است. که Julius Blüthner موسس این برند در سال ۱۸۵۳ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد و توانست در طی ۴۷ سال با تولید ۵۰۰۰۰ پیانو ، به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان پیانو تبدیل شود . همچنین این برند بدلیل کیفیت بالا و تن صدای روشن همواره مورد استفاده هنرجویان در سراسر جهان قرار گرفته است. قاب بیرونی پیانوهای گرند بلوتنر از چوب راش ساخته می‌شود. از دیگر ویژگیهای پیانوهای بلوتنر می‌توان به استفاده از چوب صنوبر در ساخت صفحه‌ی صدا ، پین بلاک ، اکشن رنر ،‌ چکش ابل و روکش پلی استری اشاره کرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
shayan sepahi
اضافه شده از طریق دی ۲۹, ۱۳۹۹ at ۹:۳۵ ق.ظ

عالیه حرف نداره بلوتنر

برند موسیقی بلوتنر

آلمانزا

www.guitarrasalmansa.es
تاسیس : 1989
آلمانزا ، یکی از برند های محبوب تولید کشور اسپانیا می باشد که همواره سعی در ارائه گیتار های دست ساز و کلاسیک را دارد . این برند گیتار ، بدلیل تولید صدای بلند و رسایی زیبا ، برای اجرای کنسرت بسیار مناسب می باشد و همواره در بین هنرجویان تازه کار و اساتید حرفه ای موسیقی بسیار محبوب هستند . این کمپانی گیتار‌های خود را در سطوح مختلف دانشجویی، حرفه ‌ای، کنسرتی و استودیو طراحی و روانه ی بازار می‌ کند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
jfrjfr
اضافه شده از طریق دی ۲۸, ۱۳۹۹ at ۲:۰۷ ب.ظ

تنوع خیلییییی بالایی داره نمیدونه کدومو انتخاب کنه

برند موسیقی آلمانزا

سه تار مفاخری

سه تار های مفاخری ، یکی از انتخاب های همیشگی نوازندگان حرفه ای در عرصه موسیقی سنتی میباشد. سابقه درخشان سازهای مفاخری نشان داده است که توانسته نوازندگان را راضی نگه دارد و با صدای دلنشین و کیفیتش معرف نام خود در میان شنوندگان و مخاطبان موسیقی باشد ، چرا که کیفیت ، اصول صحیح و دقت در ساخت از فاکتور هایی است که سازهای مفاخری همیشه در آنها پیشرو بوده اند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
simask2
اضافه شده از طریق دی ۲۴, ۱۳۹۹ at ۶:۰۷ ب.ظ

مایه افتخار ایرانیان سه تار مفاخری

برند موسیقی مفاخری

نظر سنجی برندهای آلات موسیقی

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده آلات موسیقی کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال 1 گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع محصولات

در دسترس بودن محصولات