بهترین برندهای تولیدکننده درب و پنجره


وین تک

----

www.wintech.co.ir
تاسیس : 1956
کارخانجات WINTECH در ایران و سایر کشورها (ترکیه، آلمان، روسیه، اکراین، آذربایجان، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکتهای ADO ترکیه به مرکزیت شهر آنتالیا می باشند که با تولید لاستـیکهای مورد نیاز در زیره های کفش شروع به فعالیت نموده است. در حال حاضر علاوه بر تولید پروفیلهای UPVCمورد نیاز در صنعت ساختمان، در سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا و 8 کشور دارای کارخانه های متعدد تولیدی در زمینه های تولید انواع درب های داخلی ساختمان میاشد.هافمن

----

www.hofmannprofile.com
تاسیس : 1386
هافمن، تولیدکننده انواع پروفیل‌های UPVC با استانداردهای جهانی و فناوری روز دنیا میباشد که با خط تولید به مساحت شش هزار متر مربع در تبریز و چهار خط اکسترودر، کار خود را شروع کرد. ظرفیت اولیه تولید هافمن 7200 تن بود، اما در سال‌های 1393 و 1394، با اجرای طرح توسعه شرکت پنج خط جدید اکسترودر به خط تولید اضافه شد و ظرفیت سالانه هم به 17000 تن ارتقا پیدا کرد.

ویستابست

----

www.vistabest.com
تاسیس : 1382
از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی آغاز کرد و طی 3 سال توانست به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود.این شرکت با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان، تنوع محصولات تولیدی خود را به 43 قالب در انواع 3 محفظه‌ای، 5 محفظه‌ای و کشویی و 7 رنگ لمینیت، ارتقاء داده و در حال حاضر با 13 خط تولیدی و ظرفیت تولید سالانه 18000 تن، محصولات خود را عرضه می نماید.دراج

----

www.dorrajco.com
تاسیس : 1345
گروه صنعتی دراج توسط حاج علی دراج(قربانعلی) با نام تجاری خانه بهتر، به عنوان نخستین وارد کننده صنعت آلومینیوم در کرج بزرگ، و اولین کارگاه تولید مصنوعات آلومینیوم و صنایع وابسته آن در کرج تاسیس شد. در سال 1378 تولیدات و خدمات این شرکت به دو بخش تقسیم شد: ۱- قسمت داخلی ساختمان (سقف های کاذب،پارتیشن بندی و دکوراسیون داخلی) ۲- قسمت خارجی ساختمان ( در و پنجره و نمای کامپوزیت)

وین کلاس

----

www.upvcco.com
تاسیس : 1383
شرکت صنعتی عایق پلاست خوانسار با برند تجاری وین کلاس فعالیت خود را در اصفهان شهر خوانسار، در فضایی به وسعت 5000 مترمربع به ظرفیت 2635 تن ،با تولید در و پنجره های یو پی وی سی و شیشه های دو جداره صنعتی متناسب با تکنولوژی روز دنیا آغاز نمود. این شرکت توانسته است سهم ویژه ای در جلوگیری از اتلاف انرژی در کشور عزیزمان ایران نهادینه کند .پروفیل ها به رنگ سفید و قابل استفاده در تمامی مناطق آب و هوایی کشور ایران می باشند.