بهترین پت شاپ های تهران


پت شاپ ژیوان

----

zivanpet.com
آدرس : خیابان ولی عصر، بالاتر از خیابان شهید بهشتی، پلاک ۲۰۹۵
پت شاپ ژیوان به عنوان بزرگترین فروشگاه لوازم و غذای حیوانات و سرویس هایی مانند آرایشگاه حیوانات در تهران، با همفکری و کارشناسی اولیه تیمی باتجربه و دوستدار محیط زیست و حیوانات، در سال 1392 اولین شعبه خود در خیابان ولیعصر تهران را تاسیس و شعبات دیگر را برای دسترسی راحت و رضایت مشتریان به مجموعه خود اضافه و در حال گسترش آن می باشد.پت شاپ لولاک

----

shop.loolak.com
آدرس : خیابان عباسپور شمالی (توانیر شمالی)، پلاک27، واحد 5
پت شاپ آنلاین باران پت فروشگاه غذا و لوازم حیوانات خانگی است و مرجعی برای بررسی، مقایسه و انتخاب کالاهای مورد نیاز برای نگهداری، آسایش و سلامت حیوانات خانگی دوست داشتنی و دلبندمان است. این پت شاپ به تمام مناطق تهران به ویژه شمال تهران از جمله زعفرانیه، تجریش، نیاوران، ولنجک، سعادت آباد جردن، ظفر، میرداماد ارایه خدمت می کند و برای کل کشور نیز ارسال دارد.

پت شاپ رازان

----

آدرس: تهران – سهروردی جنوبی – ابتدای کوچه نوبخت
پت شاپ رازان هم جز پت شاپ های چند شعبه ای هستش که دو شعبه برای اون معرفی شده اولی در محدوده سهروردی جنوبی و دومی در میدان ونک تهران هستش. مدیریت و نحوه برخورد باحوصله جهت راهنمایی کامل شما، اولین نقطه قوت این پت شاپ معرفی شد و بعد از آن تنوع در محصولات به خصوص در زمینه وسایل سگ و گربه مطرح شد.پت شاپ بارسین

----

آدرس: شعریتی کوچه میترا پلاک 2002
بارسین هم در محدوده خیابان شریعتی قرار دارد. ارسال با پیک(هزینه با مشتری) در همان روز و تنوع بالا در محصولات خوراکی به خصوص تشویقی ها از برندهای مختلف گزارش شد. البته محصولات غذایی بارسین فقط مختص به سگ و گربه نمی باشد بلکه اگر از حیوونای خونگی دیگه ای مثل خرگوش نگهداری می کنید انتخاب خوبی برای شماست.

پت شاپ پتکال

----

آدرس : خیابان توحید پلاک 1
پت شاپ پتکال در محدوده میرداماد، میدان مادر واقع شده که ساعت کاری آن(تا11شب) و موجودی بالا از نظر انواع برندهای غذاهای خشک مثل رویال کنین، جوسرا، سانابل، مفید، سلبن و … ، آن را مورد تایید خریداران قرار داده است.تنوع سایر محصولات از جمله وسایل بازی و… محدود تر از موارد بالا گزارش شده است.