بهترین برندهای لوازم تحریر


سی بی اس

----

تاسیس :1396
سیمای بی نظیر استقامت نام کامل این برند میباشد. یکی از بزرگترین تمایزهایی که برای خود در نظر گرفته، ضمانت دو سال محصولات این برند با کیفیت است که در حوزه خودکار، مداد، و پاک‌کن فعالیت دارد. در سال های اخیر قیمت آن رو به افزایش بوده است و نمی توان آن را برندی ارزان قیمت دانست.کرونا

----

corona-office.com
تاسیس : 1384
کرونا به عنوان یک برند ایرانی ارزان و با کیفیت شناخته شده است که محصولاتی نظیر ماژیک وایت برد، جوهر یدک ماژیک، خط کش، ست ابزار ترسیم، پرگار، خودکار رنگی، غلط گیر، تراش و پاک کن را تولید کرده و در سال های اخیر نیز کاغذ A4 با نام این برند نیز در بازار به فروش می رسد.

استدلر

----

www.staedtler.co.ir
تاسیس : 1835
این شرکت آلمانی که در ایران نیز دارای شعبه تولیدی میباشد، تنوع محصولات بالایی دارد، اما مداد طراحی‌های استدلر از شهرت خاصی برخوردار بوده و انتخاب بسیاری از طراحان و نقاشان حرفه‌ای بشمار می‌آید. پرفروش‌ترین مداد طراحی در دنیای نوشت‌افزار مدادهای لوموگراف این برند هستند که گرافیت آنها از کیفیت مطلوبی برخوردار است.پنتر

----

www.panterpro.com
تاسیس 1393
برند پنتر نمونه کاملی از محصولات اداری و تحریر با کیفیت و مرغوب می باشد که متناسب با سلیقه دانش آموزان و کارکنان اداری و دانشجویان وسایر مخاطبین نوشت افزار ایرانی اقدام به ارائه محصولات بی نقص و در نوع خود منحصر به فرد نموده است. قیمت مناسب و منصفانه این برند معروف ، تعامل متناسب با نیاز های مشتریان با مخاطبین و خریداران سبب محبوبیت و رشد روزافزون لوازم تحریر پنتر گشته است.

بیک

----

www.bicworld.com
تاسیس :1945
بیک برندی نوستالژی و خاطره انگیز، که در اصل شرکتی در فرانسه بود، توسط مارسل بیک تاسیس شد. در اوایل، شهرتش به خاطر تولید محصولات یک‌بارمصرف از قبیل فندک، آهنربا و ریش‌تراش بود و بعدها خودکار بیک یا بیک کریستال جز مشهورترین کالای این برند قرار گرفت، قیمت پایین و روان بودن این خودکارها برای نوشتن مورد‌توجه عامه مردم قرار گرفت.این برند نیز در ایران تحت لیسانس شرکت مادر تولید میشود.