بهترین برندهای لوستر


لوستر نورسازان

----

noorsazan.com
تاسیس : 1370
مجتمع تولیدی، صنعتی و بازرگانی “نورسازان” با نام “نورریزان” به صورت رسمی فعالیت خود را در صنعت لوستر و چراغ‌های تزئینی آغاز نمود. در سال ۱۳۸۱ با باور ایجاد تحول در صنعت لوستر و متفاوت از رقبا، “نورریزان” به “نورسازان” تغییر نام داد. نتیجه این باور، تبدیل زودهنگام نورسازان به عنوان یک قطب و پیشرو در این زمینه بود.لوستر هامان

----

تاسیس :1383
بیشتر لوسترهای تولیدی برند هامان از چوب هستند. ظرافت از جمله ویژگی‌های شاخصی است که تولیدات هامان دارند. حباب‌هایی سفید برای قرارگیری لامپ در پوششی از طرح‌های مختلف چوبی در اطراف حباب، شکل غالب لوسترهای این برند را می‌سازد. از نظر قیمت هم باید گفت برند هامان در ردیف برندهایی با قیمت متوسط و مناسب قرار دارد.

لوستر پارس نوران شرق

----

pnsluster.com
تاسیس : 1384
در این شرکت به روزترین لوسترها با بالاترین سطح استاندارد جهانی عرضه میگردد. این مجموعه به منظور ارائه لوستر با کیفیت و طراحی مدلهای جدید و متنوع مطابق با استانداردهای جهانی و همگون با سلیقه تمامی اقشار جامعه ، شروع به تحقیق در مورد برندهای معتبر لوستر ایتالیایی کردیم و از میان آنها بهترینها را انتخاب کرده اند برخی از این برندها عبارتند از : Euro Lampart , Art di Murano , Masiero , Kolarz , Stillux , Mechiniلوستر عالیجناب

----

www.aalijenablighting.com
تاسیس : 1389
مجتمع صنعتی عالیجناب با اندیشه تحول و نوگرایی در تولید محصولات روشنایی از سبک قدیمی به سبک بسیار مدرن و مکانیزه ، کارخانه ای را به مساحت 5000 متر مربع ،که به عنوان یکی از بزرگترین و مدرن ترین تولید کنندگان در خاور میانه میباشد را بنا نهاد. این مسئله برای افراد این مجموعه بسیار حیاتی است که تمام نسل ها بتوانند با کیفیت ترین ، زیباترین و اقتصادی ترین محصول روشنایی را از ما تهیه کنند.

صنایع روشنایی آصفیان

----

asefian.com
تاسیس : 1380
یکی از تولیدکنندگان محصولات روشنایی و لوازم تزیینی مربوط به دکوراسیون منزل, از سال 1380 بصورت حرفه ای اقدام به تولید انواع لوستر و آباژوررومیزی و ایستاده و لوازم لوکس منزل نموده است. حضور مستمر در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی وصادرات محصولات تولیدی شرکت به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپای شرقی ولهستان نشان دهنده استقبال از محصولات این شرکت در دهه های گذشته می باشد.