بهترین برندهای آبمیوه گیری


آبمیوه گیری ویداس

----

vidasshop.ir
تاسیس : 1392
با محصول چرخ گوشت ویداس پا به عرصه تولید لوازم خانگی ایرانی گذاشت. تمامی محصولات این شرکت در حال در ایران تولید می شود و به گفته مدیران ارشد این شرکت برای ساخت لوازم خانگی ویداس از با کیفیت ترین قطعات و مواد اولیه استفاده شده است. کارخانه لوازم خانگی ویداس در جاده تهران ساوه و در شهرک صنعتی کاوه قرار دارد. تمامی محصولات ویداس در این کارخانه و توسط مهندسان ایرانی تولید می شود.آبمیوه گیری مولینکس

----

www.moulinex.com
تاسیس : 1937
مولینکس از برندهای قدیمی و معتبر فرانسوی است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. مولینکس کلمه ی ترکیبی به معنای چرخ قدیمی است. بیشترین تولیدات این شرکت مربوط به لوازم خانگی کوچک میباشد که بیشتر خانم های خانه در آشپزخانه با آن سروکار دارند. غذا ساز، مخلوط کن، همزن، پلوپز، سرخ کن، چرخ گوشت ، اتو بخار، آبمیوه گیری، گوشتکوب برقی، آسیاب، کتری برقی، قهوه ساز خردکن و ماشین آشپزخانه و دیگر لوازم کوچک خانگی است.

آبمیوه گیری میگل

----

sanjehkish.com
تاسیس : 1370
شركت بازرگانى سنجه كيش قريب به ٣٠ سال پيش فعاليت خود را در صنعت لوازم خانگى ايران، آغاز نمود. كالاهاى برند ميگل با مشاركت بزرگترين و برترين توليدكنندگان لوازم خانگى در جهان و پتانسيل هاى توليدات داخلى ايران، عرضه مى گردد. استراتژى برند ميگل ارائه ى كالاهايى متناسب با سبك و روش زندگى مدرن ايرانى به همراه استانداردهاى اروپايى و كيفيت جهانى مى باشد.آبمیوه گیری مکسی

----

mexxi
تاسیس : 1391
برند مکسی در زمینه‌ی طراحی و تولید لوازم خانگی برقی فعالیت خود را آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد اهداف خود که کارآفرینی و شناساندن سلیقه‌ی ایرانی در بازارهای جهانی‌ است، با ایجاد کارگاه تولیدی فعالیت خود را ادامه داده و سعی بر تولید محصولات متنوع با مواد اولیه‌ی مرغوب را داشته است. از جمله محصولات تولیدی این برند می‌توان به آبمیوه گیری، جارو برقی، آون‌توستر، جاروشارژی، ساندویچ‌ساز، پنکه، بخاری و… اشاره کرد.

آبمیوه گیری نوا

----

www.novauae.com
تاسیس : 2009
نوا Nova شرکتی چینی که در ژاپن به ثبت رسیده است. این برند یکی از معروف ترین برندهای اسپرسوساز خانگی در ایران است. شاید این محبوبیت به دلیل حضور طولانی مدت آن در ایران باشد. دفتر شرکت نوا در حال حاضر در امارات متحده عربی واقع است و بازار هدف آن کشورهای خاورمیانه مخصوصا ایران است. نوا علاوه بر تولید اسپرسوساز خانگی؛ سایر لوازم برقی آشپزخانه را نیز تولید کرده است.برند نووآ دستگاهی هایی بسیار قدرتمند دارد که برای مصارف خانگی، کافی‌شاپ‌ها، و رستوران‌ها بسیار کارایی دارد.