بهترین برندهای فر توکار


اخوان

----

www.akhavan.ir
تاسیس : 1348
با مجوز وزارت صنايع و معادن استان تهران کارخانه اخوان توسط آقاي محسن اخوان جم تاسيس گرديد. فعاليت توليدي اين گروه بزرگ با توليد قطعات پرسي در صنعت ابزار و تجهيزات مرتبط با ساختمان سازي شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نياز كشور به توليدات با كيفيت لوازم آشپزخانه ، مجوز توليد سينك ظرفشوئي از جنس استيل را اخذ نموده و با دانش و تجربه بالا اين صنعت را توسعه و بهبود بخشيد.سینجر

----

sinjer.com
تاسیس : 1371
شرکت تولیدی صنعتی سینجر ، با هدف تولید محصولات حرارتی )انواع اجاق گازهای مبله و فردار ) تاسیس شد . در سال ۱۳۸۶ آزمایشگاه های مکانیک و الکترونیک ( برودت ) از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گواهینامه تایید صلاحیت دریافت و بعنوان آزمایشگاه مرجع و همکار موسسه استاندارد معرفی گردید تا در ارتباط با آزمون های یخچال و فریزر و نیز اجاق گازهای فردار ، بدون فر و اجاق گازهای صفحه ای فعالیت نماید.

آلتون

----

alton-home.com
تاسیس : 1383
شرکت تولیدی صنعتی البا گاز در سال با برند تجاری آلتون و دامنه فعالیّت تولید اجاق گازهای مبله (فردار / بدون فر)، اجاق گازهای صفحه ای توکار، فرهای توکار (تمام برق / گاز و برق) و انواع هودهای خانگی پا به عرصه تولید ملّی گذاشت. کارخانه البا گاز در زمینی به مساحت هجده هزار متر مربع در ناحیه صنعتی آئینه ورزان دماوند، در کیلومتر جاده تهران فیروزکوه واقع شده است.بیمکث

----

bimax.ir
تاسیس : 1360
شرکت ستاره طلایی صنعت با نام تجاری بیمکث (Bimax)، به عنوان یک پیشگام، فعالیت خود را در زمینه تولید هود آشپزخانه آغاز نمود و محصولات خود را در سال¬های آتی به سایر لوازم آشپرخانه توسعه داد. تولیدات این شرکت در حال حاضر طیف گسترده¬ ای از محصولات آشپزخانه از جمله هود، اجاق گاز¬های صفحه ¬ای، اجاق برقی ، سینک ظرفشویی، فر و ماکروویو در انواع طرح¬ها و مدل¬ها را پوشش می¬دهد. سیاست تولید در بیمکث، مبتنی بر پیشرفته ¬ترین ماشین -آلات و تکنولوژی مدرن و با بهترین کادر متخصص ایرانی و مشاورین خارجی می باشد.

برند کن

----

can.ir
تاسیس :1363
شرکت لوازم خانگی کن یکی از تولید کننده های فعال در صنعت لوازم خانگی کشور می باشد که از سال 1363 تاکنون سهم قابل توجهی از بازار کشور را برای محصولات هود، اجاق گاز، سینک و فر پوشش داده و با بکارگیری دانش فنی روز و نیروهای متخصص و مجرب و با تعامل با کشورهای اروپایی پیشرو در این صنعت و حوزه تکنولوژی و تأمین قطعات اساسی و حساس، گام بلندی در پیشرفت در این زمینه برداشته است.