بهترین برندهای ماسک مو


ماسک موی نوتروجینا

----

www.neutrogena.com
تاسیس : 1930
این برند آمریکایی در حوزه مراقبت های پوستی و بهداشتی فعالیت می کند. ماسک موی این برند برای موهای خشک ، آسیب دیده موی وز و موی بیش از حد رنگ شده موهایی که بیش از اندازه تحت تاثیر مواد شیمیایی بوده اند ، مناسب است و هفته یکبار باید استفاده شود. ماسک موی این برند حاوی روغن زیتون است و بوی فوق العاده ای دارد.ماسک مو کِراستاس

----

www.kerastase.com
تاسیس : 1964
برند فرانسوی محصولات مراقبتی و بهداشتی می باشد. ماسک موی این برند به سرعت موها را آبرسانی کرده و درخشان می کند و مناسب برای موهای خشک و پرپشت است این ماسک مو شامل گلوکز، پروتئین و لیپید بوده و که برای موهای خشک بسیار مناسب است.

ماسک مو اورآل

----

loreal.com
تاسیس : 1909
شرکت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی فرانسوی است، که به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم آرایشی در جهان شناخته می‌شود. ماسک مو قوی این برند برای از بین بردن دو شاخگی یا موخوره انتهای موها مناسب است و موها را نرم و درخشان می کند و برای انواع موها مناسب است. ماسک مو لورال با یک بار شستن موها نتیجه میدهد و موهای خشک و آسیب دیده را ترمیم می کند.ماسک مو بایولاژ

----

www.biolage.com
ماسک موهای این برند بسیار قوی بوده و برای ترمیم موهای آسیب دیده مناسب است و تنها با یک بار شستشو تاثیر خود را نشان می‌دهد با استفاده از این ماسک مو، موها نرم شده و رطوبت در کوتیکول‌های مو محبوس می‌شود. این ماسک مو برای موهای کدر ، خشک ، رنگ شده و شکننده مناسب می باشد.

ماسک مو فولیکا

----

www.fulicahaircare.com
تاسیس : 1386
فوليكا، برندی تخصصی و منحصربه فرد، مو و پوست مي باشد كه با بهره گيری از فرمولاسيون پيشرفته و غنی از عصاره های گياهی، ويتامين ها و موارد مؤثر مغذی محصولات خود را تولید می کند. ماسک موی این برند برای موهایی که تحت پروسه های شیمیایی قرار گرفته اند مناسب بوده و علاوه بر ترمیم موخوره و آبرسانی مو ، باعث درخشش آن می شود.