بهترین برندهای مبلمان اداری


برند نیلپر

----

nilper.ir
تاسیس : 1371
شاید یکی از نام آشنا ترین شرکت‌های مبلمان اداری، شرکت نیلپر باشد. فعالیت این شرکت و با ورود گسترده دستگاه‌های کامپیوتر به ایران آغاز شد. این شرکت کار خود را از یک زیرزمین ۱۲۰ متری شروع کرد، اما حالا دارای کارخانه‌ای وسیع، مجهز و مدرن به مساحت ۴۰ هزار متر مربع در شهرک صنعتی پرند است. شرکت نيلپر هم‌ اکنون تنها شركت توليدكنندة صندلي در ايران است كه درصد بسيار زيادي از قطعات اوليه را در داخل مجموعه شرکت توليد مي کند.برند جلیس

----

jalice.ir
تاسیس : 1353
در حال حاضر، در فضایی به وسعت ۱۵ هزار متر مربع و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فن‌آوری و دانش روز دنیا در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری فعالیت می‌کند. محصولات اداری جلیس شامل انواع میزهای اداری، فایل، کتابخانه، میزهای کنفرانس، پارتیشن بوده، و مبلمان خانگی‌اش هم شامل میزهای تلویزیون و سرویس‌های خواب می‌باشد.

ساجیران

----

sajiran.com
تاسیس : 1374
ساجیران در فضای تولیدی به مساحت ۸ هزار متر مربع، فضای نمایشگاهی به وسعت ۸۵۰ متر مربع، و با استفاده از ماشین آلات مدرن خارجی تلاش می‌کند تا هر آنچه مورد نیازی فضاهای اداری می‌باشد را با کیفیتی بالا به بازار مبلمان اداری عرضه کند. انواع مبلمان اداری که در سبد محصولات ساجیران جای دارد، شامل میزهای مدیریتی، کارشناسی، ورک استیشن، کنفرانس، کمد، کتابخانه، دراور و همچنین انواع مبل و صندلی اداری است. همچنین این شرکت، جزو یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان انواع پارتیشن‌های اداری هم می‌باشد.برند هلگر

----

www.helgeridea.com
تاسیس : 1394
برند هلگر حدود ۵ سال است که روانه بازار شده، اما این مارک تجاری زیر مجموعه گروه شرکت‌های مهندسی خور است که صاحب بیش از ۳۰ سال تجربه در صنعت مبلمان اداری است. محصولات هلگر آمیزه‌ای از مدرنیته، زیبایی و کیفیت هستند و تلاش شده تا در مقایسه با نمونه‌های خارجی با قیمت مناسب‌تری در بازار ارائه شوند. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ نوع محصول در انواع مبلمان اداری و همچنین خانگی توسط برند هلگر عرضه می‌شود.

برند فیلپا

----

www.philpa.com
تاسیس : 1379
فیلپا مجموعه‌ای است که بعنوان اولین تولید کننده مبلمان مدولار در ایران شناخته می‌شود مبلمانی که از آلمینیوم در آن استفاده شده است! طراحی هوشمند و مدولار مبلمان اداری فیلپا در کنار کیفیت بالا و با دوام، با امکان ایجاد تنوع در چیدمان، تجربه متفاوتی را برای شما خلق می‌کنند. تمام قطعات استفاده شده برای ساخت مبلمان فیلپا با دقت و وسواس، و با استفاده از مواد اولیه متنوعی مانند چرم، چوب، فلز، آلومینیوم، شیشه، فیبر و… طراحی می‌شوند که قدرت انتخاب شما را افزایش می‌دهد.