بهترین برندهای کفش ورزشی


کفش ورزشی آدیداس

----

www.adidas-group.com
تاسیس :1924
یک شرکت پوشاک آلمانی بوده توسط Adolf Dassler به وجود آمد و مقر اصلی آن، در شهر هرتسوگن‌آوراخ در ایالت بایرن قرار دارد. شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پاافزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌های شخصی و لوازم لوکس فعالیت می‌کند.کفش ورزشی نایک

----

www.nike.com
تاسیس : 1964
یک شرکت آمریکایی است که در زمینه طراحی، تولید، عرضه محصولاتی مثل کفش، پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی به بازار جهانی فعالیت می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بیورتون ایالت اورگان واقع در شمال باختری ایالت اسپرت پیندو متحده آمریکا است.نایکی بزرگترین تولیدکننده در زمینه تولید کفش‌های ورزشی، لباس و پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی محسوب میشود. این شرکت با لوگوی الهام گرفته شده از الهه‌ ی موفقیت در يونان باستان و با شعار Just Do It ، جز برندهای موفق و پیشتاز در عرصه کفش، پوشاک و لوازم ورزشی است.

کفش ورزشی ریبوک

----

www.reebok.com/us
تاسیس : 1895
محصولات برند ریباک، با استفاده از پارچه های مرغوب و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در تولید محصولات بادوام و راحت، باعث لذت بردن هر فردی از ورزش و فعالیت می شوند . Reebok از سال 2005 وابسته به Adidas است،این برند دوست داشتنی به خاطر کفش هایش مخصوصاً برای پیاده روی معروف است.کفش ورزشی پوما

----

www.puma.com
تاسیس : 1948
پوما یک شرکت آلمانی است که ساختمان مرکزی این شرکت در هرتسوگن‌آوراخ، بایرن آلمان قرار دارد. محصولات این برند در بیش از ۱۲۰ کشور جهان فروخته می شود. ستاره های فوتبال بین المللی، تیم ها و باشگاه های برتر فوتبال دنیا، از طرفداران این برند هستند. پوما اسپانسر تیم ملی ایران در جام جهانی۲۰۰۶ بود محمد دادکان که آن زمان رئیس فدراسیون فوتبال بود با عقد قراردادی با شرکت پوما مبلغ زیادی دریافت کرد.

کفش ورزشی آندر آرمور

----

www.underarmour.com
تاسیس : 1996
آندر آرمور یک برند آمریکایی بوده که در حوزه پوشاک و لوازم ورزشی فعالیت می کند.محل دفتر این شرکت در بالتیمور آمریکا قرار دارد. این برند در سال 2006 شروع به کار بر روی کفش های ورزشی کرد. محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع تی‌شرت، ژاکت، هودی، شلوار، لگ، شورت، کیف ورزشی، دستکش و پوشش‌های محافظتی ورزشی است.