بهترین برندهای لوازم بدنسازی


تکنوجیم

----

www.technogym.com
تاسیس : 1983
دستگاه های بدنسازی تکنو جیم در حال حاضر رتبه نخست را در جهان در حوزه ی وسایل باشگاهی دارد . بهترین باشگاه های جهان در حوزه های مختلف مانند فوتبال، بستکبال، والیبال و … تجهیزات ورزشی مورد نیاز خود را از بیشتر از تکنو جیم تهیه می کنند.از این رو بهترین گزینه برای خرید تجهیزات بدنسازی در دنیا است . تکنو جیم توانسته است 5 مرتبه تامین کننده رسمی تجهیزات ورزشی بازی های المپیک نیز باشد ، به جرات می توان گفت با ذکر این مورد جایگاه اول بهترین برند تجهیزات باشگاهی در خورد شرکت تکنو جیم است .بادی استرانگ

----

www.chinabodystrong.com
تاسیس : 2001
شرکت بادی استرانگ در کشور چین می باشد و توانسته با قدرت در بازار ایران نفوذ کند بدلیل ارزانی اجناس و کیفیت تقریبا خوب با توجه به بسته شدن مرزها و تحریم های گوناگون دستگاه بدنسازی بادی استرانگ بسیار زیاد وارد ایران شد وباتوجه به سود خوب وارد کننده ها از دستگاه چینی محبوبیت بسار بالایی بین وارد کننده پیدا کرده است .

پالس گروپ

----

www.pulsefitness.com
تاسیس : 1981
شرکت پالس از شرکت های مهتبر و بزرگ تولید تجهیزات ورزشی و باشگاهی می باشد. دستگاه های پالس گروپ کنترل شده از هر نظر به طوری که به بدن انسان آسیب نزند در صورت قدرت خرید بهترین گزنه است . در حال حاضر نمایندگی های در تهران نیز دارد که میتوانید لوازم مورد نیز باشگاهی خود را از آنها تهیه نمایید.ناتیلوس آمریکا

----

www.nautilus.com
تاسیس : 1986
شرکت ناتیلوس آمریکا توسط آرتور جونز بنیان گذاری کرد همچنین اولین نفری بود که دستگاه بدنسازی را اختراع کرد. ابتدایی ترین دستگاه بدنسازی ای آرتور جوئر ارائه نمود دستگاهی با نام BLUE MONSTER بود که ترکیبی از چهار ایستگاه بود که عبارت اند از : پلاور، لت سرشانه پشت، پارویی و لت پشت بازو ، این چهار ایستگاه یک ماشین بدنسازی را تشکیل می دادند.

پاناتا

----

www.panattasport.com
تاسیس : 2003
یک شرکت ایتالیایی است که با بیش از 45 توزیع کننده در سراسر جهان در حال فعالیت میباشد. بیش از 250 محصول نمونه کارها برای کودکان تا سالمندان طراحی و ساخته است که بسیار مورد توجه ورزش دوستان در سراسر دنیا قرار گرفته است. پاناتا دارای چندین شعبه فعال در ایران نیز می باشد.