بهترین برندهای لنز چشم


سولکو (Soleko)

----

www.soleko.it
تاسیس: 1975
محصول کمپانی کویین کالر ایتالیا و یکی از محبوبترین برندهای لنز رنگی می باشد. لنزهای سولکو بدلیل استفاده از مواد هایدروژلی دارای قدرت سازگاری قوی و پایداری شیمیایی زیادی می باشد. لنزهای سولکو در دو نوع فصلی و دوردار(Twins) و سالانه و بدون دور (Solitare) تولید می شوند که نوع سالانه بسیار روشن تر از نوع فصلی بوده و برای تغییر رنگ چشمان تیره مناسب تر است.دسیو (Desio)

----

www.desiolens.com
زیبایی لنزهای کمپانی Desio را در کمتر لنز دیگری می توان دید. لنزهای دسیو دارای رنگهای متفاوت و در عین حال طبیعی می باشد. برای انتخاب بهترین مارک لنز طبی رنگی، ویژگی زیبایی یکی از اصلی ترین ویژگی هاست. ماده سازنده آن Polymacon می باشد که دارای تاییده ی FDA آمریکاست.

دهاب (Dahab)

----

www.dahablenses.com
محصول کره جنوبی است و از جمله با کیفیت ترین برندهای لنز طبی رنگی در ایران می باشد. دارای رنگهای : آبی- طوسی-طوسی روشن- عسلی – عسلی بدون دور و سبز می باشد. تنوع رنگ زیاد و راحتی و طبیعی بودن آن باعث محبوبیت زیادی در بین کاربران لنزهای رنگی شده است. این لنز جزو لنزهای رنگی سالیانه می باشد .سولوتیکا

----

www.solotica.com
لنز رنگی سولوتیکا محصول برزیل را می توان معروفترین لنز چشم در جهان و محبوبترین در ایران دانست. لنزهای این برند بدلیل داشتن قطر و انحنای زیاد بصورت کامل سیاهی چشم را می پوشانند. همچنین بدلیل تنوع رنگهای بسیار زیبا طرفداران بسیاری در میان خانم ها دارد. این لنزها در 4 سری به بازار عرضه شده است.

آناستازیا

----

anesthesialenses.com
ساخت کمپانی Monros کره جنوبی و یکی از طبیعی ترین لنزهای موجود در بازار می باشد. این لنز دارای رنگدهی بسیار خوبی بوده و از این نظر برای چشمهای تیره مناسب می باشد.از نظر کیفیت قابل رقابت با برندهای اروپایی و امریکایی است.