بهترین برندهای یخچال فریزر


اسنوا

----

تاسیس:1384
snowa.ir
شرکت ایرانی اسنوا که تولید کننده لازم خانگی میباشد فعالیت خود را در سال 1384 در مورچه خورت اصفهان آغاز کرد، محصولات این شرکت یخجال فریزر، اجاق گاز، کولر آبی، ماشین رختشویی، تلویزیون و ماشین ظرفشویی میباشد که حدود 70 درصد قطعات استفاده شده در ساخت این محصولات ایرانی میباشد. این شرکت جزو 100 برند برتر ایران در سال 1392 انتخاب شد و موفق به دریافت تندیس جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان در دو گروه یخچال فریزر و تلویزیون در سال 1392 شد.امرسان

----

تاسیس:1360
emersun.cim
شرکت صنایع امرسان در سال 1360 تاسیس شد و در طی این سالها موفق به طراحی و تولید یخچال فریزرهای پیشرفته از جمله 16، 18و 20 فوت شد از دیگر محصولات این شرکت اجاق گاز، جارو برقی، ماشین لباسشویی میباشد که تمام این محصولات دارای گارانتی 36 ماهه می باشند. شرکت امرسان با راه اندازی خط تولید هوشمند در سال 1397 به عنوان اولین تولیدکننده لوازم خانگی هوشمند از افتخارات این مجموعه می باشد.

هیمالیا

----

تاسیس:1350
himalia.ir
شرکت هیمالیا در دهه پنجاه فعالیت خود را با تولید یخچالهای صنعتی و خانگی آغاز کرد. از جمله محصولات هیمالیا در زمینه لوازم خانگی شامل یخچال، یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و کولر گازی می باشد. در سالهای اخیر مشارکت شرکت هیمالیا با تولیدکنندگان بزرگ دنیا و انتقال دانش فنی روز تولید محصولات جدید خود را شروع کرد و با خدمات پس از فروش و 30 ماه گارانتی نمودن محصولات توانست در بین برندهای دیگر مورد توجه قرار بگیرد.الکترواستیل

----

تاسیس:1360
www.es.co.ir
شرکت الکترواستیل فعالیت خود را در سال 1360 با تولید محصولات صنعتی از قبیل یخچال و فریزرهای ویترینی، انواع آب سردکن و شیر سردکن، سردخانه ها و کانکنس ها یخچالدار شروع کرد و در حال حاضر محصولات این شرکت در دو گروه محصولات خانگی و محصولات صنعتی تولید و عرضه میشود که سالانه قادر به تولید 30000 عدد یخچال، سرخانه و فریزرهای صنعتی و 500000عدد یخچال و فریزر خانگی می باشد.

یخساران

----

تاسیس:1340
yakhsaran.com
شرکت یخساران در سال 1340 با تولید اولین آبسردکن ساخت ایران فعالیت خود را آغاز کرد و با استقبال روز افزون مصرف کنندگان مواجه گردید. هم اکنون علاوه بر ساخت آبسردکن ها، اقدام به تولید یخچال های صندوقی و یخچال فریزرهای خانگی بدون برفک و دو قلو نموده است.