بهترین برندهای مایع ظرفشویی


مایع ظرفشویی پریل

----

تاسیس:1375
سایت:www.henkel.com
مایع ظرفشویی پریل که تحت لیسانس شرکت هنکل آلمان می باشد در سال 1375 با خرید 60 درصد شرکت پاک وش بوسیله شرکت هنکل در ایران تولید می شود.خریداران ایرانی به دلیل قدرت بالای تمیزکنندگی و سرعت پاک کنندگی از این مایع ظرفشویی استقبال خوبی می کنند، پریل با پوست دست سازگاری دارد و به آن آسیبی نمیرساند. این مایع با اسانس های متفاوتی وارد بازار شده اس که می توانید بر حسب سلیقه شخصیتان یکی از آنها را انتخاب کنید.مایع ظرفشویی اکتیو

----

تاسیس:1389
سایت:www.active.ir
بنیانگذار شرکت اکتیو در واقع شرکت پدیده شیمی قرن است که در سال 1389 با هدف تولید محصولات بهداشتی و شوینده تاسیس گردید. این مایع علاوه بر داشتن قدرت تمیز کنندگی بالا، رنگ و نقش ظروف را از بین نمی برد و با داشتن فرمولاسون سازگار با پوست دست باعث بروز حساسیت و اگزما نمی شود.این شرکت محصولاتی مانند مایع سفید کننده، انواع صابون و مایع ظرفشویی، نرم کننده حوله و لباس و… عرضه کرده و به یکی از بهترین ها در این زمینه تبدیل شده است.

مایع ظرفشویی اوه

----

تاسیس: 1378
سایت:www.ave.ir
اوه یکی از زیر مجموعه های شرکت تولیدی و شیمیایی پاکشوما می باشد که از سال 1378 محصولات خود را وارد بازار ایران نمود. این برند کیفیتی برابر با نمونه های خارجی را دارا می باشد.شما با می توانید با استفاده از مایع ظرفشویی پلاتینیوم اوه ظروف استیل، سینک و شیرآلات خود را برق بندازید.مایع ظرفشویی صحت

----

تاسیس:1335
سایت:www.sehat.ir
صحت یکی از پیشتازان و نوآوران در زمینه تولید محصولات شوینده، بهداشتی و آرایشی می باشد که فعالیت خود را از سال 1335 شروع کرده است و نه تنها در نزد مصرف کنندگان ایرانی جایگاه ویژه ای دارد بلکه به بازار سایر کشورهای همسایه نیزراه یافته است.این شرکت با تولید 10 نوع مایع ظرفشویی در تنوع با دیگر برندها رقابت می کنند.

مایع ظرفشویی گلرنگ

----

تاسیس:1351
سایت: golrang.com
شرکت تولیدی-شیمیایی پاکشو در سال 1351 و با عنوان برند گلرنگ و تحت عنوان محصولات شوینده و بهداشتی به ثبت رسید. شرکت گلرنگ یکی از پیشروهای صنعت مواد شوینده می باشد و نزدیک به نیم قرن با افزایش کیفیت محصولات خود در میان رقبای داخلی محبوبیت خود را حفظ کرده است و با تکیه بر کیفیت محصولات خود هدف ورود به فهرست 500 شرکت برتر جهان در سال 1404 را دارند.