بهترین برندهای ویلچر


ویلچر میرا

----

www.meyra.com
تاسیس : 1936
این برند آلمانی در ایران بسیار محبوب است .ویلچر میرا به عنوان یکی از سردمداران تولید انواع ویلچر برقی و دستی نامی آشنا در تولید ویلچر است این برند دارای انواع مدل های ویلچر از جمله برقی ،دستی، ورزشی و اطفال می باشد. ویژگی مهم ویلچر های میرا طول عمر بالا محصول و حداقل نیاز به تعمیرات می باشد.ویلچر کامفورت

----

www.comfort-mobility.com
تاسیس : 1978
محصولات کامفورت توسط عده معدودی به ایران وارد می شود و تعداد نمایندگی های آن به شدت محدود و عرضه کننده گان دسته اول آن انگشت شمار هستند. ویلچر کامفورت یک مارک تایوانی است.محصولات این برند انواع ویلچر آلومینیومی، ویلچر برقی، اسکوتر و ویلچرهای ایستا می باشد.

ویلچر لوو

----

www.levo.ch
تاسیس : 1974
ویلچر برقی لوو به عنوان یکی از سر شناس ترین ویلچر های دنیا محسوب میشوند و حرفه ای ترین ویلچرهای موجود در بازار میباشد که در دو مدل ویلچر برقی و معمولی فعالیت دارد که در مدل برقی در دو بخش ویلچر ایستا و ویلچر پله رو هم طراحی های ویژه ای داشته و موفق عمل کرده است.ویلچر فراتک

----

faratech-eng.com
تاسیس :1379
ویلچر فراتک یک برند کاملا ایرانی بوده و خرید چنین ویلچری نه تنها به لحاظ قیمت شما را راضی خواهد کرد بلکه کیفیت آن از مدل های مشابه چینی هم بالاتر است.ویلچرهای این شرکت اکثر برقی بوده و دارای قیمت و کیفیت مطلوبی می باشند.

ویلچر ایران بهکار

----

www.iranbehkar.ir
تاسیس : 1356
اگر چه این ویلچر ها به پای ویلچر های اروپایی نظیر ویلچر میرا نمی رسد ولی از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و اختلاف قیمت یک چهارم و حتی بیشتر از آن را دارند. ویلچر ایران بهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و معروف ترین تولید کنندگان ویلچر در ایران است که با تنوع محصولاتش به یکی از پر فروش ترین محصولات تبدیل شده است.