بهترین برندهای سمعک


سمعک اتیکن

----

www.oticon.com
تاسیس : 1904
اتیکن توسط Hans Demant تاسیس شد و اکنون متعلق یه گروه William Demant می باشد. تکنولوژی پردازش گفتار خود فرد در سمعک های اتیکن بسیار خوب است. سمعک های اتیکن در برقراری ارتباط وایرلس پیشرو بوده و این شرکت به عنوان اولین شرکت سازنده سمعک های دیجیتالی شناخته می شود.سمعک ویدکس

----

www.widex.com
تاسیس : 1956
ویدکس در دانمارک تاسیس شد این شرکت در حدود 100 کشور جهان شعبه دارد. این شرکت حدود 10 درصد از تمام سمعک های موجود در بازار را تامین می کند. ویدکس یکی از شرکت های معتبر در زمینه ساخت سمعک های مجهز به تکنولوژی درمان وزوز به نام برنامه ZEN است. سمعک های این شرکت با iphone سازگار هستند.

سمعک هانساتون

----

www.hansaton.de
تاسیس : 1957
این برند آلمانی اخیرا به استرالیا رفته و با گروه سونووا (یونیترون و فوناک و هانساتون) تلفیق شده است. از جمله اولین شرکت های تولیدکننده سمعک های قابل شارژ می توان از آن یاد کرد.سمعک های این برند کیفیت مطلوبی داشته و مورد توجه پزشکان نیز می باشد.سمعک فوناک

----

www.phonak.com
تاسیس : 1947
سمعک فوناک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سمعک در جهان می باشد. فوناک با تاسیس کمپانی به نام Elektroakustik fur AG در کشور سوییس فعالیت خود را آغاز نمود . سپس در سال 1965 به نام Phonak AG تغییر یافت، نامی که هم‌اکنون در میان متخصصین علم شنوایی نامی شناخته شده است.

سمعک استارکی

----

www.starkey.com
تاسیس : 1971
توسط شخصی به نام بیل آستین در آمریکا تاسیس شد. بیل آستین بعد از خرید لابراتوار کوچک تولید قالب سمعک از هارولد استارکی، سمعک استارکی را تاسیس کرد. بعد از حدود دو سال ، استارکی به علت مهارت و تجربه ای که در زمینه ساخت قالب سمعک داشت، تبدیل به یکی از تولید کننده گان اصلی سمعک های داخل گوشی در دنیا شد. برندهای سمعک starkey، audible و NuEar متعلق به این شرکت است.