بهترین برندهای اجاق گاز


اسنوا

----

snowa.ir
تاسیس :1384
اسنوا شرکت ایرانی تولیدکننده لوازم خانگی است. اسنوا ابتدا در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی مورچه‌خورت، با تولید انواع اجاق گاز و کولر آبی آغاز به کار کرد و اکنون دایره محصولات تولیدی آن به ماشین رخت‌شویی، تلویزیون، اجاقگاز و یخچال فریزر گسترش یافته‌است. به گفته ی یکی از مسئولین این مجموعه، حدود 50 درصد از قطعات بکار رفته در ساخت محصولات این کارخانه، تولید ایران هستند.گوفر

----

guffer.ir
برند گوفر، محصول اندیشه‌ای پویا و مطابق با معیار‌های روز است که به پشتوانه‌ی تجربه‌ای موفق و کارآمد در زمینه‌ی صنعت فر، مایکروفر، هود، گاز و سینک آشپزخانه به وجود آمده است. برندی جوان با حمایت و همراهی شرکت صنایع امرسان که یکی از نام آشنا‌ترین‌ها، در بازار محصولات خانه و آشپزخانه است.

اخوان

----

www.akhavan.ir
تاسیس :1348
برند ایرانی اخوان یکی از بهترین و نام آشناترین برندهای تولید ملی است که توانسته جایگاه خوبی را در میان رقبای خود پیدا کند. این برند به لحاظ تنوع محصولات تولیدی خود دست مشتری را برای انتخاب کالاها کاملا باز می گذارد. در کنار تمامی وسایلی اعم از هود آشپزخانه، فرهای گازی و برقی، انواع اجاق گاز و… می توان گفت که اجاق گازهای برند اخوان در میان سایر محصولات این برند حرف اول را می زنند.استیل البرز

----

steelalborz.com
تاسیس: 1371
استیل البرز نامی برگرفته از نمادها و اسطوره‌های ایران باستان. برز نام رشته کوهی در شمال ایران. در اوستا «هره برز» یا «هربورس» مرکب از دو جزء : هر، به معنی کوه و برز به معنی بالا ، بلند، بزرگ واستوار یعنی کوه بلند و مرتفع است. شرکت صنایع استیل البرز همچون نامش که بلندی و استواری و استقامت را تداعی می‌کند. این شرکت تولید کننده و صادر کننده پیشگام سینک ظرفشویی Stainless Steel در خاورمیانه می باشد که فعالیت خود را با پیشرفته ترین ماشین آلات و ظرفیت سالیانه 200.000 قطعه سینک در شهر شیراز آغاز نموده و در حال حاضر انواع اجاق گاز نیز تولید میکند.

برتینو

----

bertino.ir
تاسیس : 1392
مجموعه پارس ریتون پس از ۲۰ سال سابقه حضور در صنعت لوازم خانگی (برقی و غیر برقی) در نهایت با اتکا به تجربه ارزشمند و نیروی انسانی حرفه‎ای خود، برند برتینو را در سال ۱۳۹۲ ثبت نمود و این برند را در لوازم خانگی سنگین به کار برد.شعار برتینو، کیفیت بالای محصول ایرانی بوده و ارائه بهترین و ارزشمندترین خدمات پس از فروش را سر لوحه کار خود قرار داده است.در ساخت محصولات این شرکت تماماً از تکنولوژی و ماشین آلات ایتالیا استفاده شده و قطعات اصلی ساخت کره جنوبی می‎باشند.