بهترین برندهای دستگاه قند خون


ACCU CHEK

----

www.accu-chek.com
تاسیس : 1981
برند اکیوچک آلمان بخش تخصصی درمان دیابت کمپانی مشهور و بین المللی Roche ، بزرگترین تولید کننده لوازم و ابزار تشخیص پزشکی در دنیا است. دستگاههای تست قند خون اکیوچک در کنار سایر محصولات دیابت این کمپانی ، در جهان پر فروشترین هستند. به طوری که بیش از 38 میلیون نفر در دنیا از محصولات این کمپانی برای کنترل دیابت استفاده می کنند.Bionime

----

www.bionime.com
تاسیس : 2003
دستگاه تست قند خون با برند BioNime دارای تأییدیه FDA ایالات متحده آمریکا یکی از بهترین انواع دستگاه تست قند خون در بازار جهان است که با توجه به مشخصات منحصر به فرد آن توانسته کارایی بالایی داشته باشد. اهمیت این دستگاه در سادگی کاربرد آن (برای کودکان و افراد مسن) و کیفیت بالای کار ان یعنی دقت اندازه¬گیری میزان قند خون است که در کنار سایر ویژگی¬های آن توانسته بازار را در کنترل خود بگیرد.

Beurer

----

www.beurer.com
تاسیس : 1919
یک شرکت خانوادگی آلمانی است که تجهیزات مختلفی را در حوزه سلامت و رفاه تولید می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۱۹ در شهر اولم آلمان تأسیس شد و در ابتدا فقط به تولید پتوی برقی مشغول بود. این شرکت در دهه ۱۹۸۰ میلادی به تدریج بر دامنه فعالیت‌های خود افزود و خط تولید محصولاتی متنوع تر را راه‌اندازی کرد. امروزه گروه صنعتی بیورر یکی از پیشتازان بازار در زمینه تولید انواع تجهیزات پایش فشار خون، ترازو، دماسنج بدن، پتوی برقی، نبولایز، دستگاه تصفیه هوا و نیز دستگاه رطوبت‌ساز می‌پردازد.Contour Plus

----

www.contourplusone.in
تاسیس : 2013
دستگاه اندازه گیری قند خون کنتور پلاس بایر بدون نیاز به راه اندازی پیچیده ای و با کاربرد آسان، مورد استفاده کاربران خانگی و مراکز درمانی قرار می گیرد. این محصول دارای قابلیت اضافه کردن خون به نوار تست در صورت کم بودن حجم نمونه تا ۳۰ ثانیه را دارا می باشد که اتلاف نوار تست را به حداقل می رساند.

Avan

----

www.avandarman.com
تاسیس : 1397
آوان درمان نوین به عنوان نماینده انحصاری شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید جهت توزیع و فروش و ارائه دهنده خدمات پس از فروش دستگاه تست قند خون آوان تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری و استخدام تیم با تجربه در زمینه دیابت و محصولات تست قند خون ماموریت خود را با تمرکز بر ارائه خدمات بهتر در نقاط فروش و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان شروع نمود. دستگاه تست قند خون آوان اولین دستگاه تست قند خون ایرانی می باشد.