بهترین برندهای تولیدکننده دارو


داروسازی عبیدی

----

تاسیس: 1352
سایت : abidipharma.com
برند عبیدی یکی از معتبرترین و محبوبترین برندهای داروسازی ایران می باشد که فعالیت خود را در سال ۵۲ آغاز نمود. کارخانه عبیدی در جاده مخصوص کرج قرار دارد. این شرکت بیش از ۵٪ بازار داروی کشور را در اختیار دارد و توانسته در سال های متمادی انواع استاندارد ها و ایزوهای مرتبط صنعت دارویی را کسب نموده است. این شرکت دارای هفتاد و هشت نوع داروی تولید شده و یازده خط تولید می باشد. بنیانگذار داروسازی عبیدی غلامعلی عبیدی می باشد.داروسازی لقمان

----

تاسیس: 1347
سایت : loghmanpharma.com
برند دارویی لقمان در سال ۴۷ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در بورس تهران نیز حضور دارد. این شرکت یکی از مطرح ترین برندهای فعال در حوزه تولید دارو در کشور می باشد. محصولات این شرکت شامل بیش از صدو سی مورد گروه مختلف دارویی از قبیل قرص ، کپسول ، ویال ، شربت ، سوسپانسیون و … می باشد. به کارگیری نیروهای متخصص و همچنین نوآوری و استفاده از تجهیزات مدرن از تلاش های این شرکت برای حضور پررنگ تر در بازار داروی کشور می باشد.

پارس دارو

----

تاسیس: 1339
سایت : parsdarou.ir
کارگزاری فارابی در سال 72 با هدف فعالیت در بازار های مالی کشور فعالیت خود را آغاز کرد. توسعه کمی و کیفی تعداد شعبات و توجه به ارتقای سطح استاندارد های حوزه ی بورس و جلب رضایت مشتریان همواره از اولویت های این کارگزاری موفق بوده است. این کارگزاری بارهای به عنوان برترین کارگزار بورس انتخاب شده است. این شرکت دارای سریعترین رشد در میان رقبای خود می باشد. همچنین در سال 97 به عنوان کارگزار برتر نیز مورد تقدیر قرار گرفته است.داروسازی جابرابن حیان

----

تاسیس: 1339
سایت : jaber-pharma.com
جابرابن حیان در سال ۳۹ تحت لیسانس یک شرکت آمریکایی فعالیت خود را آغاز نمود. برند جابرابن حیان یکی از برترین تولید کنندگان آنتی بیوتیک ها در کشور می باشد. این شرکت در بورس تهران نیز فعال می باشد. این شرکت همچنین از بهترین تولید کنندگان افشانه های تنفسی کشور می باشد.

داروسازی ابوریحان

----

تاسیس: 1343
سایت : abureihan.com
شرکت داروسازی ابوریحان در سال ۴۳ با مشارکت یک شرکت آلمانی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت تولید کننده بیش از ۲۴۸ نوع دارو می باشد. ابوریحان در بورس نیز فعال می باشد. این شرکت موفق به دریافت آخرین استاندارد ها و ایزوهای بین المللی شده است و از معتبرترین برندهای داروساز کشور می باشد. ابوریحان در حال حاضر بیش از ۴۵۰ نفر پرسنل کاآزموده و متخصص دارد.