بهترین برندهای کرم پودر آرایشی


کرم‌ پودر نارس

----

www.narscosmetics.com
تاسیس : 1994
برند فرانسوی نارس Nars یکی از مطرح‌ترین و باکیفیت‌ترین برندهای لوازم آرایشی است. نارس یکی از بهترین فونداسیون‌ها را در برند آرایشی دارد. این برند دارای مصولات بسیار خوبی برای پوست‌های خشک است، پوشانندگی کرم ‌پودرهای آن بسیار مناسب بوده و به خاطر رطوبت‌رسانی فوق‌العاده‌ای که دارد، خصوصا در فصل‌های سرد، که پوست شما بسیار حساس‌تر و خشک می‌شود، بسیار مناسب است.کرم‌ پودر لانکوم

----

www.lancome-usa.com
تاسیس : 1935
تا سال ۱۹۶۴ این برند تحت مالکیت مستقیم موسس آن یعنی آرماند پتیژن بود اما در همان سال توسط شرکت لورئال خریداری شد و به این صورت لانکوم به یکی از زیرمجموعه های معروف لورئال تبدیل شد. کرم ‌پودرهای لانکوم داری پوشانندگی بسیار عالی بوده و به خاطر بافت سبکی که دارند، باعث هیچ گونه سنگینی بر روی پوست نمی‌شوند.از دیگر مزایای کرم پودرهای لانکوم می‌توان مناسب بودن برای انواع پوست و دارا بودن پوشانندگی یکدست و یکنواخت نیز اشاره کرد. کرم پودرهای لانکوم دارای طیف رنگی طلایی هستند و با آبرسانی قوی که دارند، قادرند تا ۱۸ ساعت بر روی پوست بنشینند.

کرم‌ پودر این لی

----

fa.inlaycosmetics.com
تاسیس : 1376
این برند ایرانی و کیفیت خوبی دارد. محصولات این‌لِی با تحقیق و آزمایش در لابراتوارهای داروسازی و گیاه‌شناسی با کیفیتی در سطح بهترین محصولات آرایشی جهان تولید شدند. برای هر خانمی داشتن پوستی صاف و یکدست از اهمیت زیادی برخوردار است. در این راستا کرم‌پودر این لی به‌عنوان یک زیرساز به شما کمک می‌کند پوستی صاف ، مات و طبیعی داشته باشید.کرم پودر بورژ‌وآ

----

www.bourjois.com
تاسیس : 1863
همانطور که از اسمش پیداست یک برند فرانسوی بوده و در دهه هشتاد میلادی، کار خود را با یک ایده کوچک آغاز کرده است. اما با توجه به تغییر و تحولات انجام گرفته، تحت لیسانس شرکت آمریکایی به نام Coty Inc مدیریت می شود. از مهمترین محصولات آرایشی بورژوا، می توان به لوازم آرایش، عطر و سلامت پوست اشاره کرد. کرم‌پودری که توسط کمپانی بورژوآ تولید شده با نام Air Mat شناخته شده است که ماندگاری آن تا 24 ساعت روی پوست شما ثابت خواهد ماند و از SPF برخوردار است.

کرم‌ پودر کالیستا

----

callista.ir
تاسیس : 1381
برند جدیدی از گروه محصولات آرایشی شرکت آریان کیمیا تک، با نام کالیستا است که می تواند با برندهای میان رده اروپایی رقابت جدی داشته باشد .مواد اولیه محصولات کالیستا از شرکت های معتبر اروپایی، از جمله کرودای سوئیس و گرین تک فرانسه تأمین می شود. کرم پودر کالیستا مدل مات و با دوام كاليستا مناسب براي انواع پوست بوده و در تمام مدت استفاده ، مات باقي مي ماند. ماندگاري آن در حدي است كه نياز به تجديد كرم پودر طي روز نخواهد بود.