بهترین برندهای خوشبوکننده هوا


اسپری خوش بو کننده هوا لمسر

----

stvholding.com
تاسیس : 1379
شرکت صادق تجارت وحید یکی از معتبرترین شرکت های بازرگانی فعال در زمینه تولید و واردات محصولات آرایشی ، بهداشتی و غذایی با سابقه 2 دهه است. اسپری های این برند در حال حاضر جزو بهترین و پر فروش ترین خوشبو کننده های هوا هستند که ماندگاری نسبتا خوبی نیز دارند . رایحه های موجود نیز مناسب تمام سلیقه ها می باشد.اسپری خوش بو کننده هوا فابیز

----

تاسیس :1394
شرکت ماندگاران صنعت سلامت بیطرف با نام تجاری فابیز که فعالیت خود را از سال 94 شروع کرده و در ابتدا تولید کننده انواع شامپو بوده در حال حاضر اسپری های خوشبو کننده های هوا و بدن با تنوع رایحه های دلنشین نیز در سبد محصولات این برند ایرانی قرار گرفته است.

اسپری خوش بو کننده هوا کامفورت

----

تاسیس : 1996
اسپری کامفورت برای مدت طولانی فضا، پارچه مبل‌ها، پرده‌ها، فرش، سرویس بهداشتی و… خوشبو نگه میدارد. حتی در فضاهای بزرگتر مثل فروشگاه‌ها و مراکز خرید، محیط کار و سالن ورزشی هوا را خوشبو و تازه می‌کند. این خوشبوکننده با رایحه Lavender (اسطوخودوس) عطری دلنشین با ماندگاری بسیار طولانی دارد.اسپری خوشبو کننده هوا جی ام

----

jm-perfume.com
برند تجاری جی ام مربوط به شرکت ستاره عصر کیان است. محصولاتی از جمله اسپری خوشبو‌کننده هوا، یدک اسپری خوشبو‌کننده هوا، مایع ریز‌ اتوماتیک با سنسور چشمی، دستگاه اتوماتیک خوشبو‌کننده هوا و عطر جیبی خوشبو‌کننده بدن را تولید می‌نماید.

اسپری خوشبو کننده هوا عطرینه

----

atrineh.com
تاسیس : 1374
شرکت پردیس هوا رایحه با نام تجاری عطرینه فعالیت خود را در حوزه‌ی ساخت و طراحی دستگاه‌های تصفیه هوا در مشهد آغاز کرد و در سال ۱۳۷۸ نسل اول نمونه‌های دستگاه‌های تصفیه هوا شرکت با تکنولوژی نوین یونیزاسیون دوقطبی تولید شد. اسپری های عطرینه بر پایه آب بوده و مضرات خوشبو کننده های گازی را ندارد. از طرفی حاوی خنثی کننده بوی نامطبوع است بدین معنی که بوی خوش و نامطبوع را با هم مخلوط نکرده تا ترکیب بدتری تولید نشود.