بهترین های هتل اصفهان


هتل کریاس

----

keryashotel.com
تاسیس : 1397
این مجموعه که قدمت آن به دوره قاجار می‌رسد در گذشته خانه تاریخی نظام‌الاسلام نام داشته است که پس از مرمت و بازسازی به عنوان اقامتگاه سنتی فعالیت خود را آغاز کرده است. کریاس که تنها 15 اتاق دارد، در حقیقت فضایی خصوصی است که در چند قدمی ازدحام میدان نقش جهان و بازار معروفش، جذابیت و آرامش خاصی را دارا می باشد.هتل پارسیان کوثر

----

www.hotelkowsar.com
تاسیس : 1351
هتل کوثر اصفهان (شرایتون سابق) ، 7 طبقه و دارای 170 باب اتاق میباشد. موقعیت مکانی بسیار خوب هتل و قرارگیری در جوار زاینده‌رود از ویژگی‌های این هتل به شمار می‌رود. هتل کوثر اصفهان دارای دو فاز قدیم و جدید است که فاز قدیم آن، ساختمان اصلی هتل مشرف به زاینده‌رود می‌باشد.

هتل عباسی

----

www.abbasihotel.ir
تاسیس : 1128
کاروانسرای عباسی در سال 1336 بازسازی و به مهمانسرا تبدیل شد و به مهمانسرای شاه عباسی تغییر نام یافت. در هنگام ساخت این مهمانسرا سعی بر آن بود که بازمانده کاروانسرا مورد مرمت قرار گیرد و طراحی بنا هماهنگ با معماری دوره عباسی باشد. در سال 1345 این مهمانسرا تبدیل به هتل کنونی شد. در هتل کنونی همچنان سعی داشتند که ویژگی کاروانسراگونه این بنا حفظ شود...هتل پیروزی

----

asemanhotel.com
تاسیس : 1384
هتل چهار ستاره آسمان در زمینی به مساحت ۹۰۰۰ مترمربع با ۱۳ طبقه در يكی از بهترین نقاط شهر تاریخی اصفهان افتتاح گردید. هتل آسمان با آخرین استانداردهای روز اروپا ساخته شده و اولین و تنها دارنده رستوران گردان شهر اصفهان می‌باشد و دسترسی مناسبی به مراکز تجاری، تفریحی و بناهای تاریخی و بنام شهر را نیز دارد.

هتل آسمان

----

تاسیس : 1387
هتل آپارتمان پارتیکان اصفهان با معماری سنتی و کلاسیک با 15 باب اتاق در بافت تاریخی شهر اصفهان، افتتاح شد. این هتل در مجاورت میدان نقش جهان واقع شده است که از مزایای اقامت در این هتل می‌باشد.