بهترین هتل های مشهد


هتل الماس ۲

----

almas2.hotelalmas.com
تاسیس :1395
هتل ۵ ستاره و مجلل الماس2 از گروه هتل های الماس در اسفند ماه افتتاح شد. این هتل با ۲۱۸ اتاق با امکانات رفاهی ویژه در۲۵ طبقه با الهام از معماری خاص ملل مختلف به سبک های مختلفی چون سبک ایران باستان، سبک روسی، ترکی، رومی، آفریقایی، عربی، ایرانی، اتاق صفوی و … موزه ای از هنر های بین المللی را به نمایش گذاشته است. به ازای رزرو سه شب اقامت در این هتل، شب سوم رایگان میباشد.هتل قصر طلایی

----

ghasrtalaee.com
تاسیس :1386
هتل پنج ستاره قصر طلایی یکی از لوکس ترین هتل های خاورمیانه در شهر مشهد می باشد. این هتل به دلیل معماری زیبا، اشرافیت به حرم مطهر امام رضا (ع)، قیمت مناسب، سرویس و خدمات مطابق با استانداردهای بین المللی، محیط آرام و همینطور دسترسی آسان به برخی جاذبه های گردشگری همچون آرامگاه نادر، گنبد خشتی، آرامگاه شیخ بهایی، بازار رضا، موزه آستان قدس رضوی، مراکز خرید و مسجد گوهر شاد، طرفداران بسیاری در میان مسافران مشهد دارد. هتل قصر طلایی 20 طبقه و 610 باب واحد اقامتی با دکوراسیون متنوع میباشد.

هتل الماس نوین

----

www.hotelalmasnovin.com
تاسیس :1396
هتل الماس نوین مشهد در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) افتتاح گردید.این هتل چهار ستاره در ۹ طبقه بنا و ۱۲۳ باب اتاق و سوئیت های مدرن از امکانات رفاهی ویژه ای برخوردار می‌باشد.قرار گیری هتل در یکی از خیابان های اصلی منتهی به حرم موجب دسترسی راحت مسافران و زائران گرامی به حرم مطهر و همچنین مراکز تجاری گردیده است.هتل هما ۲

----

homahotels.com
تاسیس : 1350
هتل هما 2 مشهد از اولین هتل های پنج ستاره مشهد می باشد که در منطقه ای آرام و زیبا قرار گرفته و دسترسی سریع و آسانی به جاذبه های دیدنی، تاریخی و مذهبی شهر دارد. این هتل با 9 طبقه دارای 207 باب واحد اقامتی لوکس مجهز به تمامی امکانات و خدمات رفاهی پیشرفته و بیش از ۸۷۵ نفر کارمند متخصص می باشد.

هتل مدینه الرضا

----

madinahalreza.com
تاسیس :1392
معماری این هتل به سبک معماری اصیل ایرانی اسلامی می باشد. آنچه این هتل را از دیگر هتل های مشهد متمایز می کند، وجود رستوران گردان- پاناروما وتمام شیشه ای در مرتفع ترین نقطه هتل با چشم انداز حرم مطهر است. هتل مدینه الرضا(علیه الاسلام) در موقعیتی استثنایی ، در ورودی حریم مطهر رضوی واقع گردیده را در محیطی آرام و دلنشین، در 18 طبقه و 288 با معماری منحصر بفرد که برگرفته از سبک معماری ایرانی اسلامی می باشد را دارد.