بهترین برندهای لوازم آرایشی


مای

----

تاسیس: 2003
سایت : my.co.ir
مای یکی از موفق ترین برندهای ایرانی لوازم آرایشی و بهداشتی تحت مالکیت شرکت آریان کیمیا تک در سال ۲۰۰۳ فعالیت خود را آغاز نمود. مای در تولید انواع محصولات آرایشی و عطر های از مدرن ترین دستگاه ها و همچنین آخرین تکنولوژی های روز بهره می برد. این شرکت موفق به دریافت استانداردهای ISO 22716 و همچنین GMP شده است. مرطوب کننده ها، کرم پودر، رژ لب و شامپر از محصولات مای می باشد که متناسب با ژنتیک مردم ایران ساخته می شوند.سینره

----

تاسیس:1376
سایت : cinere.ir
برند سینره تحت مالکیت گروه لابراتور داروهای گیاهی طبیعت زنده در سال ۷۶ فعالیت خود را آغاز کرد. سینره یکی از بهترین برندهای آرایشی و بهداشتی در کشور می باشد. علاوه بر سینره، برند این لی نیز از محصولات این شرکت می باشد. کرم های مرطوب کننده، شامپو، انواع لوسیون ها و محصولات مراقبتی پوست از تولیدات سینره می باشد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و بدون سرب از ویژگی های این برند مطرح می باشد.

کالیستا

----

تاسیس: 1369
سایت : akhavilab.com
سی گل یکی دیگر از برندهای موفق صنعت آرایشی و بهداشتی توسط لابراتور اخوی ایجاد شد. این شرکت با شرکت های بزرگ آرایشی از جمله لورال، ویشی و لانکو همکاری می کند. سی گل افزایش سطح کیفی محصولات و دریافت انواع گواهینامه های بین المللی را همواره از اولویت های خود قرار داده است. برندهای پریم(PRIME)، فریس(FRICE) و فارمد(PHARMED) از دیگر نام های تجاری گروه اخوی می باشد. این گروه در سال ۶۹ توسط دکتر نصرالله اخوی تاسیس شد.