بهترین برندهای شامپو


صحت

----

تاسیس: 1335
سایت : sehat.ir
برند صحت یکی از برترین های حوزه تولید شوینده در سال ۱۳۳۵ فعالیت خود را آغاز نمود. از محصولات صحت می توان به نرم کننده موی سر، بدن شوی، مایع دستشویی و کرم های مرطوب کننده اشاره کرد. محصولات این برند ایرانی به کشور های خاورمیانه نیز صادر می شود. صحت بارهای به عنوان برند برتر در جشنواره های داخلی معرفی شده است. شعار این شرکت ارمغان صحت، لطافت و سلامت می باشد.گلرنگ

----

سایت: golrang.com
تاسیس :1351
گلرنگ شرکت هولدینگ و یکی از بزرگترین شرکت های ایرانی فعال در حوزه تولید انواع محصولات بهداشتی می باشد. این شرکت در سال ۱۳۵۱ توسط محمد کریم فضلی تاسیس شد. این شرکت عظیم دارای ۵۰ برند مختلف از جمله سافتلن، گلرنگ، اوه، هوم پلاس و افق کوروش وشامپو های اکتیو می باشد. شرکت گلرنگ دارای بیش از ۱۷ هزار نیرو می باشد و می توان این شرکت را به عنوان یکی از بزرگترین کارآفرینان کشور معرفی کرد. همچنین این شرکت در بازار بورس ایران فعالیت دارد. از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به همکاری با یونیسف و تاسیس دانشگاه گلرنگ اشاره کرد. دفتر مرکزی گلرنگ در تهران واقع شده است.

پاکرخ (لطیفه)

----

سایت: pakrokh.co
تاسیس: 1357
شرکت پاکرخ یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه تولید مواد بهداشتی می باشد. این شرکت با نصب تجهیزات به روز و استاندارد و همچنین توجه به علاقه و سلیقه ایرانیان توانسته جایگاه خوبی را در بازار کسب کند. پاکرخ شامپو های خود را با برندهای لطیفه، کرند، ایرن تولید می کند. این شرکت در سال ۱۳۵۸ فعالیت خود را آغاز نمود.ایران آوندفر (بس)

----

سایت: avandstore.ir
تاسیس: 1365
یکی دیگر از شرکت های تولید کننده محصولات بهداشتی شرکت ایران آوند فر می باشد. این شرکت با نام تجاری بس در میان مردم شناخته می شود. این شرکت در سال ۱۳۶۵ فعالیت خود را با تولید ۲ نوع محصول آغاز کرد. در حال حاضر این شرکت انواع شامپوها را در ابعاد کشوری تولید کرده و به بازار عرضه می کند. دریافت گواهینامه های تخصصی، همچنین استفاده از آخرین تکنولوژي های دنیا این شرکت را در جایگاه خوبی در بازار قرار داده است. این شرکت شامپوهای خود را با برندهای ژیوانا، بس و آوند تولید می کند.

شکوفا بهداشت آرین (پرژک)

----

سایت: parjak.ir
شرکت شکوفا بهداشت آرین با هدف تولید محصولات با کیفیت و استاندارد در سال ۸۱ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از کادر حرفه ای و مجرب و استفاده از تجهیزات و آزمایشگاه های استاندارد توانسته جایگاه مناسبی را در بازار مواد شوینده ایرانی کسب کند. این شرکت شامپوهای خود را با برند پرژک به بازار عرضه می کند. شکوفا بهداشت ادعا میکند که دومین شرکتی در جهان است که میتواند شامپو با روغن هسته انار تولید کند. تولید شامپو سیر، سدر، فلفل، بابونه، زیتون و رزماری تنوع خوبی را به محصولات این شرکت افزوده است.