بهترین برندهای چسب زخم


چسب زخم هنسا پلاست

----

ٖint.hansaplast.com
تاسیس : 1992
هنسا پلاست یک مارک مراقبت های بهداشتی از Beiersdorf، یکی از شرکت های پیشرو در صنعت پوست در سراسر جهان، واقع در هامبورگ، آلمان است. هانساپلاست در سال 1882 اولین گچ هانساپلاست بییرسدورف را ثبت اختراع کرد.، زمانی که پل بیرسدورف حق ثبت اختراع برای اولین گچ را به دست آورد، زمان بسیار طولانی می گذرد. بیش از 125 سال است که Beiersdorf تجربه و مهارت در مراقبت از زخم را کسب کرده است.چسب زخم کانزی بانت

----

www.cansinbant.com.tr
تاسیس : 1984
برند ترکیه می باشد و این محصول دارای پوشش پارچه ای نرمی است که بهترین نوع پوشندگی را برای زخم ها و خراش های کوچک در بدن انسان فراهم میکند. طراحی خاص این محصول به آن این اجازه را میدهد تا به راحتی بر روی پوست، و حتی مفاصل، چسبیده شود و به صورت ناخودآگاه کنده نشود.

چسب زخم پاندا

----

novinband.ir
تاسیس : 1373
شرکت نوین باند اصفهان به منظور جایگزینی تولید داخلی با کالاهای وارداتی خود که از سال ۱۳۵۶ به نام کالای پزشکی پاستور انجام می گردید تاسیس شد و سرانجام در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردید. در حال حاضر محصولات شرکت شامل: چسب زخم، چسب تزریق، نوارچسب حصیری، نوارچسب پانسمان، چسب آنژیوکت، چسب لکوپلاست، چسب کمر(مشمع ضد درد) با نام تجاری پاندا می باشد.چسب زخم نکس کر

----

www.nexcare.com
تاسیس : 1902
نکس کر داراى طیف وسیعى از محصولات است که شامل بانداژ هاى چسبنده، چسب زخم ها، محصولات مراقبت از زخم، محصولات سرد درمانى و محصولاتى براى پوست هاى خشک و حساس مى باشد. چسب زخم نکسکیر داراى چسبندگى قوى، همه کاره با استفاده آسان و همچنین با قابلیت تنفس پوست براى راحتى بیشتر می باشد . این محصول فاقد هرگونه لاتکس و مواد آلرژى زا می باشد. چسب زخم با الیاف با دوام کمک هاى اولیه نکسکیر توصیه شده توسط متخصصین پوست میباشد.

چسب زخم فیکسو پلاست

----

چسب زخم فیکسوپلاست (هندی پلاست سابق) با داشتن ساختار پارچه ای فوق العاده محکم و با دوام می تواند برای سخت ترین کارها استفاده شود. چسب زخم فیکسوپلاست انتخابی عالی برای انواع شرایط کار و آب و هوا و غیره می باشد و همچنین برای درمان انواع زخم های کوچک و بریدگیها، خراشیدگی ها و جوش ها عالی می باشد.