بهترین شرکت های اتوبوسرانی


شرکت اتوبوسرانی ایران پیما

----

www.iranpeyma.ir
تاسیس : 1358
ایران پیما از جمله قدیمی ترین شرکت های اتوبوسرانی در ایران است. این شرکت به جهت استفاده از اتوبوس های اروپایی در مدت زمانی کوتاه به شهرت رسید. ایران پیما بعدها فعالیت خودش را با بهترین ناوگان حمل و نقل جاده ای در ایران ادامه داد و در سراسر کشور، نمایندگی هایی را تاسیس نمود.شرکت اتوبوسرانی همسفر

----

www.hamsafarco.ir
تاسیس : 1378
این شرکت در ابتدا تنها دارای 100 اتوبوس بود. اما بعد از چند سال فعالیت توانست به واسطه اعتبار و شهرتی که از مردم کسب کرده بود، به تعداد ناوگان خود بیافزاید و اتوبوس های پیشرفته این شرکت را به بیش از 600 دستگاه افزایش دهد. همسفر یکی از شرکت های پیشگام در استفاده از اتوبوس های وی آی پی در ایراننیز بوده است، به همین جهت مردم آن را به صندلی های راحت و تخت خواب شوی آن می‌شناسند.

شرکت اتوبوسرانی سیر و سفر

----

www.seirosafar.ir
تاسیس : 1369
این شرکت هم علاوه بر اتوبوس های معمولی از اتوبوس های وی آی پی نیز در ناوگان خود بهره گرفته است و امکانات مناسبی را به مسافران خود ارائه می‌کند ودر بسیاری از شهرهای ایران شعبه داشته و بسیاری از اتوبوس‌های آن ویژه و VIP است . از سال ۱۳۸۲ وزارت راه و ترابری مسئولیت جابجائی مسافران در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی را به این شرکت واگذار نمود. تاکسی‌های فرودگاه را شرکت سیر و سفر ایران اداره می‌کند، تاکسی‌های سیر و سفر فرودگاه امام‌خمینی سمند، تویوتا کمری و ون هستند.شرکت اتوبوسرانی رویال سفر

----

www.royall.ir
تاسیس : 1385
این شرکت در حال حاضر یک سر و گردن از رقبای خود بالاتر است چرا که در سیستم حمل و نقل خود، نوآوری دارد. استفاده حداکثری از اتوبوس های vipدر رویال سفر، موجب ارتقا کیفیت سفرهای اتوبوسی شده است. به همین جهت اغلب مسافرانی که قصد دارند تا سفر راحتی را با اتوبوس تجربه کننده به طور معمول بلیط اتوبوس وی آی پی شرکت رویال سفر را برای مسافرت خود خریداری می‌کنند.

شرکت اتوبوسرانی عدل

----

www.adl7.net
تاسیس :1310
اين شركت از اولين شركتهاي مسافربری بوده كه مسافر و زائر به شهرهاي مقدس كر بلا – نجف -وكاظمين از طريق كرمانشاه ومرز خسروي اعزام مینموده . شركت عدل درهمان اوایل هم به تهيه و خريد اتوبوس هاي مجهز از جمله اتوبوسهاي داراي كولر و تك صندلي كه مسافر در داخل آن احساس آرامش نمايد نیز اقدام مي نمود.