بهترین برندهای ادویه


برتر

----

www.bartarproducts.com
تاسیس : 1373
شرکت تعاونی تولیدی نویدکاران تولیدکنندۀ محصولات غذایی برتر در سال ۱۳۷۳ تأسیس و تولید خود را به صورت رسمی در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. محصولات شرکت نویدکاران، با نام تجاری «برتر» در محل کارخانه این شرکت توسط مجهزترین ماشین آلات بسته‌بندی و در قالب یک فرآیند کاملاً بهداشتی و پیشرفته در بخش‌های مختلف تولید می‌شود. یکی از ویژگی‌های محصولات غذایی برتر، عرضه سبد کاملی از کالاهای مصرفی با یک نام تجاری است. در حال حاضر بیش از ۵۰۰ کالای متفاوت با نام تجاری برتر عرضه می شوند و این امر برند برتر را به عنوان دارنده بزرگ‌‌ترین و متنوع‌ترین سبد مواد غذایی با یک نام تجاری در کشور مطرح نموده است.مفید

----

mofid-co.ir
تاسیس: 1357
فعالیت خود را در زمینه تولید و بسته بندی عسل و فرآورده های زنبور عسل آغاز نمود. از آنجا که این واحد تولیدی تحقیقات بی شماری در خصوص تولید و فرآوری عسل طبیعی داشته و همیشه کیفیت و رضایتمندی مصرف کننده را در دستور کار خود قرار داده، امروزه توانسته علاوه بر عرضه محصولات خود در سراسر کشور ، به کشورهای همسایه و اروپایی نیز صادرات داشته باشد از محصولات دیگر این برند میتوان به انواع ادویه جات نیز اشاره نمود.

گلها

----

golhaco.ir
تاسیس : 1345
مجتمع صنایع غذایی گلها به صورت سنتی فعالیت از سال 1318 خود را از پله نوروزخان آغاز نمود . در زمانی که ادویه‌جات و سبزیجات خشک در کاغذهای قیفی شکل به فروش می رسید بنیانگذار گلها اولین کسی بود که از ملوان‌های روسی نایلون‌های یک طرف دوخت خریداری و مواد غذایی را با کمک اتوهای ذغالی در آن بسته بندی نمود. در آن دوره نسل اول گلها با توجه به مقتضای زمان و شرایط جامعه و نیاز آن دوره تصمیم مهمی گرفت، که آن مهم پایه گذار مجموعه ای عظیم و ماندگار امروزی گردیده است. نسل دوم این مجموعه فعالیت خود را از سال 1345 آغاز نمود و تاکنون نیز ادامه داشته است.سحرخیز

----

saharkhizland.com
تاسیس :1311
تا سال ۱۳۴۲ فعالیت سحرخیز در قالب فروشگاه‌‌‌‌‌‌های زعفران سحرخیز ادامه داشت. با گسترش برند و محصولات سحرخیز و توجه به نیاز و ذائقه مشتریان بازار‌های خارجی، شعبه آمریکای شمالی سحرخیز در تورنتو کانادا در سال ۱۳۹۳ شروع به کار نموده و مشتریان بین‌المللی نیز به همراهان سحرخیز اضافه شدند.

جلالی

----

hajmohamadjalali.com
تاسیس : 1306
ادویه جات حاج محمد جلالی توسط مرحوم حاج محمد جلالی افتتاح شد و با شروع جنگ تحمیلی و کوچ اجباری مجددا بعد از 9 سال توسط پسر ایشان حاج حسن جلالی که از دوران کودکی و نوجوانی در کنار پدر مشغول آموختن و مورد وثوق پدر بود بازگشایی شد.ادویه جات این برند بسیار مرغوب و پرطرفدار میباشد.