بهترین مراکز خرید تهران


تیراژه

----

آدرس : بزرگراه اشرفی اصفهانی، پایین تر از پل همت
سایت : tirajeh2.com
آدرس تیراژه :‌ نشانی: بزرگراه اشرفی اصفهانی، پایین تر از پل همت
تیراژه علاوه بر شهربازی، دارای سیصدوپنجاه واحد تجاری با انواع برندها می باشد. شما میتوانید انواع برندهای مبلمان، آرایشی و بهداشتی، وسایل صوتی و تصویری و دیگر نام های تجاری را در طبقات مختلف تیراژه بازدید نمایید. فود کورت و کافی شاپ و همچنین پارکینگ از دیگر ویژگی های تیراژه می باشند.میلاد نور

----

شهرک قدس( محله شهرک غرب)، میدان صنعت، ابتدای بلوار فرحزادی
سایت : miladenoor.ir
میلاد نور دارای سیصدوپنجاه و هفت واحد تجاری از انواع برند های پوشاک و کیف و کفش می باشد. از امکانات میلاد نور میتوان به پارکینگ، فود کورت و کافی شاپ می باشند. میلاد نور در شهرک قدس( محله شهرک غرب)، میدان صنعت، ابتدای بلوار فرحزادی واقع شده است.

پالادیوم

----

خیابان مقدس اردبیلی، بعد از میدان الف، جنب کوچه عروضی
سایت : palladiummall.com
این مرکز خرید در خیابان زعفرانیه یکی از لوکس ترین مراکز خرید تهران می باشد. این مرکز دارای صدوپنجاه واحد تجاری می باشد. علاوه بر سال های ورزشی و خرید دسترسی به فودکورت و کافی شاپ ها برای مراجعات به پالادیوم امکان پذیر می باشد. از معروفترین برندهای این مجموعه میتوان به سواروسکی و اسکچرز اشاره کرد. پالادیوم در خیابان مقدس اردبیلی، بعد از میدان الف، جنب کوچه عروضی، مجتمع تجاری پالادیوم واقع شده است.کوروش

----

تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان خالد اسلامبولی(وزرا)- کوچه سوم- پلاک 15- طبقه اول
سایت : kouroshmall.com
یکی از زیباترین و شلوغ ترین مراکز خرید تهران مجتمع کوروش می باشد. تنوع خدمات ارايه شده در کوروش نظر تمام مراجعان را به خود جلب می کند فودکورت، سینما، فروشگاه های برندهای مطرح از ویژگی های کووروش مال می باشد. از مزایای کوروش پارکینگ بزرگ و جادار آن می باشد. کوروش در بزرگراه شهید ستاری، تقاطع خیابان پیامبر مرکزی، کورش مال واقع شده است.

مگامال

----

تاسیس: 1384
سایت : familafamily.com
یکی دیگر از مجتمع های خرید مگامال اکباتان می باشد. مگامال دارای نه طبقه می باشد. هایپرمارکت، سینما و پارکینگ بزرگ از ویژگی های مگامال می باشد. در مگامال می توانید از فروشگاه انواع برندهای مطرح دیدن فرمایید. مگامال یکی از جدیدترین مراکز خرید تهران می باشد که تا به امروز به صورت کامل افتتاح نشده است. این مرکز خریددر بزرگراه شهید ستاری، شهرک اکباتان، فاز 2، میدان شهید صارمی واقع شده است.