بهترین برندهای زعفران


زعفران سحرخیز

----

تاسیس: ۱۳۱۱
سایت : saharkhizonline.com
یکی از معروفترین برندهای ایرانی زعفران در سال ۱۳۱۱ فعالیت خود را آغاز نمود. این برند مطرح در سال ۸۱ فعالیت صادرات خود را آغاز نمود. سحرخیز بارهای توانسته عنوان بهترین برند ایران را از سازمان غذا و دارو دریافت کرده است. افزایش سطح کیفیت زعفران های بسته بندی شده و همچنین توجه به رضایت مشتریان همواره از اولویت های سحرخیز بوده است. این برند توانست در ۵ سال متوالی عنوان برترین برند کشور را دریافت کند. سحرخیز از شرکت پخش بینالود به عنوان بازوی پخش محصولات خود استفاده می کند.زعفران بهرامن

----

تاسیس: 1349
سایت : bahrmansaffron.com
بهرامن یکی دیگر از مطرح ترین برندهای تولید زعفران در کشور می باشد. این برند در سال ۱۳۴۹ فعالیت خود را آغاز نمود. با پیشرفت دستگاه های بسته بندی و استفاده بهرامن از دستگاه های به روز و استاندارد این شرکت توانست جایگاه خود را میان رقبا محکم تر کند. توجه به سلایق و نیازهای مشتریان همواره از دغدغه های مدیران بهرامن بوده است. زعفران رشته ای ، زعفران فشرده ، ادویه جات ، چای زعفرانی ، نبات زعفرانی از تولیدات این شرکت می باشد.کارخانه این شرکت در شهر مشهد واقع شده است.

زعفران قائنات

----

سایت : saffronghaenat.ir
فروشگاه زعفران ممتاز قائنات یکی از شناخته شده ترین فروشگاه های بسته بندی و همچنین عرضه فله ای زعفران به قیمتی مناسب در سراسر کشور می باشد. این فروشگاه در منطقه قائنات خراسان جنوبی از قطب های تولید زعفران جهان فعالیت می کندزعفران شاهسوند

----

تاسیس: 1372
سایت : shahsavand.com
برند زعفران شاهسوند در سال ۷۲ فعالیت خود را با بسته بندی و توزیع چای آغاز نمود. این شرکت در حال حاضر هفده گروه غذایی با استفاده از آخرین تکنولوژی ماشین آلات صنعتی شاهسون تولید می شوند. این شرکت از برترین برندهای تولید و بسته بندی زعفران در کشور می باشد که دارای برندهای زیرمجموعه ی زیادی می باشد.

زعفران مصطفوی

----

سایت : mostafavisaffron.com
یکی دیگر از برترین برندهای رعفران کشور مصطفوی می باشد. این برند همچنین در صادرات به کشورهای اروپایی و آسیای فعال می باشد. استفاده از آزمایشگاه های شیمیایی و میکروبیولوژي از ویژگی های مهم مصطفوی می باشد. توجه به حقوق مصرف کنندگان و همچنین خواسته های آن ها و پیروی از آخرین استانداردهای بهداشتی این شرکت را در جایگاه مناسبی در میان رقبای قدرتمند خود قرار داده است.