بهترین برندهای قهوه


قهوه مکس ول‌ هاوس

----

maxwellhousecoffee.com
تاسیس : 1892
مکس ول‌ هاوس برند قهوه است که توسط بخشی به نام کرافت ‌هاینز تولید می‌شود. این قهوه در سال 1892 توسط بازرگان عمده فروش معرفی می شود. اسم آن به افتخار هتل ماکسول‌هاول در نشویل تنسی انتخاب شد. برای سال‌های زیادی، تا اواخر 1980، بزرگترین فروشنده قهوه در ایالات متحده بود. شعار شرکت “خوب تا آخرین قطره” است، که اغلب با لوگوی شان ترکیب و در برچسپ‌های شان چاپ می‌شد.قهوه نسپرسو

----

www.nespresso.com
تاسیس : 1986
یکی دیگر از مارک های شرکت معروف نستله، نسپرسو یک قهوه با کیفیت عالی است که دارای سیستم توزیع مستقیم مشتری می باشد. نسپرسو دستگاه های قهوه خود را به دفاتر و برای قدردانی به مشتریان می فروشد. کپسول‌های Nespresso از آلومینیوم و پلاستیک ساخته شده‌اند. بسته به سیستم Nespresso که استفاده می‌شود، سطح صاف یا انتهای کپسول در هنگام وارد شدن به دستگاه و پائین آوردن اهرم سوراخ می‌شود.

قهوه فولگرز

----

www.folgerscoffee.com
تاسیس : 1850
شرکت قهوه فولگرز در سال 1850 توسط جیمز فولگرز در شهر های سان فرانسیسکو و کالیفرنیا تاسیس شد.فولگرز بزرگترین برند قهوه بسته بندی در ایالات متحده است و کارخانه ی فولگرز یکی از بزرگترین کارخانه های فرآوری قهوه در جهان است.این برند از جمله محبوب ترین های حوزه قهوه می باشد.قهوه مهمت افندی

----

mehmetefendi.com
تاسیس : 1871
امروزه اداره‌ی شرکت کوروکهوچی مهمت افندی به عهده نوه‌های احمد بِی است که بعد از درگذشت او کسب‌وکار خانوادگی‌شان را ادامه می‌دهند. قهوه ترک مهمت افندی در ۲۵ کشور اروپا، آمریکا، آسیا و استرالیا در بسته‌های مدرن توزیع و برای مصرف‌کنندگان عرضه می‌شود.

قهوه ست

----

set-coffee.com
تاسیس : 1320
مجموعه قهوه ست اولین مجموعه مرتبط با قهوه در ایران است که در سال 2007 عضو انجمن تخصصی قهوه اروپا (Speciality coffee association of Europe ) در آمد و بسیاری از دوره‌های مربوط به فرآوری قهوه را مدیریت این مجموعه به صورت تخصصی در کارگاه‌های آموزشی این انجمن و همچنین کارگاه‌های تخصصی فرآوری قهوه به خصوص در زمینه بو دادن قهوه Roasting را در کشور آمریکا که از پیشگامان این صنعت است را گذرانده است.