برندهای چیپس و اسنک


چی توز

----

چی توز یکی از برندهای محبوب شرکت صنایع غذایی دینا می باشد که در سال ۱۳۶۸ آغاز به کار کرد. نوآوری و توجه به ذائقه مشتریان این شرکت را به عنوان یکی از بهترین های صنعت چیپس و پفک مطرح نموده است. این شرکت به عنوان یکی از ۵ شرکت برتر صنایع غذایی خاورمیانه همواره مطرح بوده است. در سال های مختلف از این برند به عنوان یکی برند های برتر کشور تقدیر شده است . چی توز، چی پلت، از تولیدات معروف دینا می باشند.

لطفا برای شرکت در نظرسنجی ها از اینجا ثبت نام کنید.
miiladmohammadii

ssskdfdf

1 ماه, 3 هفته قبل ----مزمز

----

گروه مزمز در سال ۱۹۸۴ با تولید رب گوجه فرنگی با برند پایا آغاز به کار کرد. این شرکت بعدها در شهرک صنعتی کاوه شروع به تولید چیپس و اسنک با نام تجاری مزمز نمود. این گروه همچنین در سال ۱۳۹۰ شروع با تولید انواع آجیل نمود. این شرکت به عنوان یکی از پیشرو ترین برندهای حوزه چیپس می باشد که توانسته با توجه به تغییر ذائقه ایرانیان خود را همواره به روز نگه دارد. تولید توسط تجهیزات مجهز و به روز و همچنین استانداردهای بالای آزمایشگاهی این شرکت را به عنوان یکی از بهترین های این حوزه مطرح نموده است.چی توز یکی از برندهای محبوب شرکت صنایع غذایی دینا می باشد که در سال ۱۳۶۸ آغاز به کار کرد. نوآوری و توجه به ذائقه مشتریان این شرکت را به عنوان یکی از بهترین های صنعت چیپس و پفک مطرح نموده است. این شرکت به عنوان یکی از ۵ شرکت برتر صنایع غذایی خاورمیانه همواره مطرح بوده است.

لینا

----

برند لینا تحت هدایت گروه صنعتی لینا در سال ۸۰ با هدف تولید و افزایش کیفیت اسنک ذرت حجیم شده مطابق با استانداردهای جهانی آغاز به کار نمود. اولین اسنک ذرت با رنگ طبیعی با روغن بدون ترانس در ایران توسط این شرکت تولید شد. صادرات به کشور های همسایه و ارتقای کیفیت تولید و توجه به خواست و ذائه مشتریان این شرکت را به عنوان یکی از بهترین های حوزه مواد غذایی مطرح نموده است. دریافت انواع گواهینامه ها و ایزوها نشان دهنده توجه مجموعه مدیریت این گروه به سلامتی و استانداردهای بین المللی می باشد.چی توز یکی از برندهای محبوب شرکت صنایع غذایی دینا می باشد که در سال ۱۳۶۸ آغاز به کار کرد. نوآوری و توجه به ذائقه مشتریان این شرکت را به عنوان یکی از بهترین های صنعت چیپس و پفک مطرح نموده است. این شرکت به عنوان یکی از ۵ شرکت برتر صنایع غذایی خاورمیانه همواره مطرح بوده است.چاکلز

----

چاکلز متعلق به گروه به آرا می باشد. این شرکت با سرمایه گذاری مشترک داخلی و خارجی با هدف تولید انواع چیپس و اسنک در سال ۱۳۸۴ آغاز به کار کرد. این شرکت تحت لیسانس لورنز آلمان توانست در سال ۸۸ برند چاکلز را روانه بازار کند. توجه به استانداردهای جهانی و ماشین آلات و تجهیزات به روز باعث شده این شرکت سهم بالایی در بازار اسنک کشورمان داشته باشد.